Events Calendar Pro - en to sl_SI translation catalogue (1245 entries)

en:  and
sl_SI: in

en:  months
sl_SI: meseci

[ctx: "Remove" label for selected term.]
en: (remove)
sl_SI: (Odstrani)

[ctx: "onwards" as in "from TIME onwards"]
en: %1$s onwards
sl_SI: %1$s naprej

[ctx: "until" as in "from DATE until DATE"]
en: Until %1$s
sl_SI: Do %1$s

en: %1$s %2$s %3$s. Click to select %4$s.
sl_SI: %1$s %2$s %3$s. Kliknite, da izberete %4$s.

en: %1$s %2$s Link
sl_SI: %1$s %2$s povezava

en: %1$s %3$sView %2$s%3$s
sl_SI: %1$s %3$sPogled %2$s%3$s

en: %1$s Settings
sl_SI: %1$s Nastavitve

en: %1$s at %2$s
sl_SI: %1$s pri %2$s

en: %1$s at %2$s to %3$s at %4$s.
sl_SI: %1$s pri %2$s do %3$s pri %4$s.

en: %1$s for week of %2$s
sl_SI: %1$s za teden %2$s

en: %1$s now
sl_SI: %1$s zdaj

en: %1$s published.
sl_SI: %1$s objavljeno.

en: %1$s saved.
sl_SI: %1$s shranjeno.

en: %1$s to %2$s.
sl_SI: %1$s do %2$s.

en: %1$s updated.
sl_SI: %1$s posodobljeno.

en: %d instance | %d instances
sl_SI[0]: %d primer
sl_SI[1]: %d primeri
sl_SI[2]: %d primeri
sl_SI[3]: %d primeri

en: %d instances of this event have been created through %s. <a href="%s" target="_blank">Learn more.</a>
sl_SI: %d primerov tega dogodka je ustvaril %s. <a href="%s" target="_blank">Več o tem.</a>

en: %d occurrence | %d occurrences
sl_SI[0]: %d dogodki
sl_SI[1]: %d dogodki
sl_SI[2]: %d dogodki
sl_SI[3]: %d dogodki

en: %d%% complete
sl_SI: %d%% dokončano

en: %s Details
sl_SI: %s Podrobnosti

en: %s Link
sl_SI: %s Povezava

en: %s draft updated.
sl_SI: %s osnutek posodobljen.

en: %s for week of %s
sl_SI: %s za teden %s

en: %s published privately.
sl_SI: %s objavljeno zasebno.

en: %s published.
sl_SI: %s objavljeno.

en: %s restored to revision from %s.
sl_SI: %s obnovljeno na revizijo iz %s.

en: %s reverted to draft.
sl_SI: %s vrnjen v osnutek.

en: %s saved.
sl_SI: %s shranjeno.

en: %s scheduled for: %s.
sl_SI: %s načrtovano za: %s.

en: %s scheduled.
sl_SI: %s načrtovano.

en: %s submitted.
sl_SI: %s vloženo.

en: %s updated.
sl_SI: %s posodobljeno.

en: %sInstallation/Setup FAQs%s from our support page can help give an overview of what the plugin can and cannot do. This section of the FAQs may be helpful as it aims to address any basic install questions not addressed by the new user primer.
sl_SI: %sInstallation/Setup FAQs%s iz naše podporne strain vam lahko pomaga dobiti pregled nad tem kaj ta vtičnik zmore in česa ne. Ta sekcija FAQ vam bo pomagala pro reševanju kakršnikoli osnovnih vprašanj, ki miso bili opredeljena v 'New user primer'.

en: %sOur New User Primer%s was designed for folks in your exact position. Featuring both step-by-step videos and written walkthroughs that feature accompanying screenshots, the primer aims to take you from zero to hero in no time.
sl_SI: %sOur New User Primer%s je bil zasnovan za uporabnike na vašem mestu. Vsebuje video vsebine s postopnimi koraki in napisanimi vodiči, ki jih spremljajo posnetki zaslona. Cilj je, da vas popelje od laika do profesionalnega uporabnika v trenutku.

en: &larr; Back to %s
sl_SI: &larr; Nazaj na %s

en: (%s event) | (%s events)
sl_SI[0]: (%s dogodki)
sl_SI[1]: (%s dogodki)
sl_SI[2]: (%s dogodki)
sl_SI[3]: (%s dogodki)

en: (See all)
sl_SI: (poglej vse)

en: + %d More | + %d More
sl_SI[0]: + %d Več
sl_SI[1]: + %d Več
sl_SI[2]: + %d Več
sl_SI[3]: + %d Več

en: +1 more | +%s more
sl_SI[0]: +1 več
sl_SI[1]: +%s več
sl_SI[2]: +%s več
sl_SI[3]: +%s več

en: , and
sl_SI: , in

en: , and
sl_SI: , in

en: 2nd day
sl_SI: 2. dan

en: 3rd day
sl_SI: 3. dan

en: 4th day
sl_SI: 4. dan

en: 5th day
sl_SI: 5. dan

en: 6th day
sl_SI: 6. dan

en: 7th day
sl_SI: 7. dan

en: <b>%1$s</b> requires <b>PHP %2$s</b> or higher. | <b>%1$s</b> require <b>PHP %2$s</b> or higher.
sl_SI[0]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali višji.
sl_SI[1]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali višji.
sl_SI[2]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali višji.
sl_SI[3]: <b>%1$s</b> zahteva <b>PHP %2$s</b> ali višji.

en: <p>Choose the default venue & organizer. Set default address information to save time when entering a new venue or organizer.</p><p>You can override these settings as you enter a new event.</p>
sl_SI: <p>Izberite privzeto prizorišče in organizatorja. Nastavite privzete informacije naslova, da prihranite čas ko boste vnašali novega organizatorja ali prizorišče</p><p>Ko boste ustvarili nov dogodek lahko povozite te nastavitve.</p>

en: <span>&laquo;</span> <span class="tribe-nav-label">Previous</span>
sl_SI: <span>&laquo;</span> <span class="tribe-nav-label">Prejšnji</span>

en: A link to a particular %1$s %2$s.
sl_SI: Povezava do določenega %1$s %2$s.

en: A link to a particular %s.
sl_SI: Povezava do določenega %s.

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] day(s) at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: ečdnevni dogodek vsak [interval] dan(-i) ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] day(s), happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] day(s), repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] day(s), repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] dni, ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] dni, z začetkom [first_occurrence_date] in zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsake [interval] dan(-e), z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-i) z začetkom [month_day_description] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] mesec(ov) z začetkom [month_day_description] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom [month_day_description] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom [month_day_description] pri [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom [month_day_description], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom [month_day_description], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na [month_day_description], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na [month_day_description], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na [month_day_description], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e), ki se začne na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(-i) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] month(s) starting on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] mesec(e) z začetkom na dan [month_number] v mesecu, z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] week(s) starting on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) z začetkom na [days_of_week], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a), ki se začne [month_day_description] od [month_names] ob [first_occurrence_start_time], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a) z začetkom [month_day_description] [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom [month_day_description] [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a) z začetkom [month_day_description] [month_name] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na [month_day_description] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na [month_day_description] od [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom [month_day_description] od [month_names], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom [month_day_description] [month_names], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom [month_day_description] [month_name], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na [month_day_description] od [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na [month_day_description] [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na [month_day_description] [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a), ki se začne na dan [month_number] od [month_names] ob [first_occurrence_start_time], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a) z začetkom na dan [month_number]  [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na dan [month_number] od [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a) z začetkom na dan [month_number] od [month_names] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a), ki se začne na dan [month_number] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a) z začetkom na dan [month_number] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let, ki se začne na dan [month_number] od [month_names], zgodi se [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a), ki se začne na dan [month_number] [month_names] in se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na dan [month_number] [month_names], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Večdnevni dogodek vsakih [interval] let(-a), ki se začne na dan [month_number] od [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a), ki se začne na dan [month_number] od [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: A multi-day event every [interval] year(s) starting on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Večdnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) z začetkom na dan [month_number]  od [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

[ctx: A note about what this shows when "Next Event" is the countdown type.]
en: On “Next Event” type of countdown, this text will only show when there are no events to show.
sl_SI: Pri vrsti odštevanja »Naslednji dogodek« bo to besedilo prikazano le, če ni dogodkov za prikaz.

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add %1$s
sl_SI: Dodaj %1$s

en: Add Exception
sl_SI: Dodaj izjemo

en: Add Exclusion
sl_SI: Dodaj izključitev

en: Add More
sl_SI: Dodaj Več

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: Add New %1$s on %2$s
sl_SI: Dodajte nov %1$s na %2$s

en: Add New %s
sl_SI: Dodaj novo %s

en: Add Rule
sl_SI: Dodaj pravilo

en: Add a filter
sl_SI: Dodaj filter

en: Add additional fields to your event admin pages by configuring the fields and options here. Your custom additional fields then display on the event admin so that anyone creating events can add unique event information such as food options, recommended age groups, or parking details. %s
sl_SI: Dodajte dodatna polja svojim skrbniškim stranem za dogodke tako, da konfigurirate polja in možnosti tukaj. Vaša dodatna polja po meri se nato prikažejo v skrbniku dogodka, tako da lahko vsak, ki ustvarja dogodke, doda edinstvene informacije o dogodku, kot so možnosti hrane, priporočene starostne skupine ali podrobnosti o parkiranju. %s

en: Add another
sl_SI: Dodaj novega

en: Add events to Series
sl_SI: Dodajte dogodke v serijo

en: Add field
sl_SI: Dodaj polje

en: Add more events
sl_SI: Dodaj več dogodkov

en: Additional %1$s Fields
sl_SI: Dodatna polja %1$s

en: Additional Field
sl_SI: Dodatno polje

en: Additional Fields
sl_SI: Dodatna polja

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Adjust the event start date to change the recurrence pattern.
sl_SI: Prilagodite začetni datum dogodka, da spremenite vzorec ponavljanja.

en: Adjust this block’s options under Events → Settings →
sl_SI: Prilagodite možnosti tega bloka pod Dogodki → Nastavitve →

[ctx: Admin referer error message.]
en: The event is not valid.
sl_SI: Dogodek ni veljaven.

[ctx: Admin referer error message.]
en: The provided nonce is not valid.
sl_SI: Navedeni nonce ni veljaven.

en: Advanced event filtering
sl_SI: Napredno filtriranje dogodkov

en: After
sl_SI: Po

en: After HTML
sl_SI: Po HTML

en: All
sl_SI: Vse

en: All %1$s
sl_SI: Vsi %1$s

en: All %1$s %2$s
sl_SI: Vse %1$s %2$s

en: All %1$s for %2$s
sl_SI: Vse %1$s za %2$s

en: All Day
sl_SI: Ves dan

en: All Day.
sl_SI: Cel dan.

en: All Events Link
sl_SI: Povezava do vseh dogodkov

en: All day
sl_SI: Cel dan

[ctx: All day label for event]
en: All day
sl_SI: Cel dan

en: All-day Events
sl_SI: Celodnevni dogodki

en: Allow users to decide whether to show all instances of a recurring event on list-style views.
sl_SI: Omogočite uporabnikom, da se odločijo, ali naj prikažejo vse primerke ponavljajočega se dogodka v pogledih v slogu seznama.

en: Allow users to limit list-style views to only show the next event in each Series.
sl_SI: Uporabnikom omogočite, da omejijo prikaze v slogu seznama, tako da se prikaže samo naslednji dogodek v vsaki seriji.

en: An all day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljajoč se v nedogled

en: An all day event every [interval] day(s) at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] day(s) at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-i) ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] day(s) at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] day(s) at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(dni) ob [start_time], ponavlja dokler [series_end_date]

en: An all day event every [interval] day(s), happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e) ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] day(s), repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-i), ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] day(s), repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsakih [interval] day(s), ponavlja dokler [series_end_date]

en: An all day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] day(s), starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] dan(-e), z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_day_description] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na [month_day_description], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] month(s) on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] mesec(-e) na dan [month_number] v mesecu, z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) na [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) na [days_of_week] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) na [days_of_week] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) na [days_of_week] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-i) na [days_of_week], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) na [days_of_week], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week], ki se začne [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] week(s) on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsak [interval] teden(-e) v [days_of_week], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] od [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na [month_day_description] [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] [month_names] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na [month_day_description] od [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na [month_day_description] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] [month_names], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] [month_names], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] [month_names], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na [month_day_description] od [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na [month_day_description] [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na [month_day_description] [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na dan [month_number] od [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na dan [month_number] [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] od  [month_names] ob [first_occurrence_start_time], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na dan [month_number] od [month_names] ob [start_time], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names] at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] [month_names] ob [start_time], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(-a) na dan [month_number] od [month_names], ki se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] [month_names], ki se ponavlja v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] [month_names], ki se ponavlja do [series_end_date]

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] od [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem v nedogled

en: An all day event every [interval] year(s) on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Celodnevni dogodek vsako [interval] leto(a) na dan [month_number] od  [month_names], z začetkom [first_occurrence_date] in ponavljanjem do [series_end_date]

[ctx: An error raised in the context of duplicating an event.]
en: A valid event could not be found.
sl_SI: Veljavnega dogodka ni bilo mogoče najti.

[ctx: An error raised in the context of duplicating an event.]
en: The post ID is missing from the request.
sl_SI: V zahtevi manjka ID objave.

en: An event every [interval] day(s) that begins at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsake [interval] dan(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time], začne [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] day(s) that begins at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] dan(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time], začne [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] day(s) that begins at [first_occurrence_start_time], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsak [interval] dan(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time], začne [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] day(s) that begins at [start_time], happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] dni, ki se začne ob [start_time] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] day(s) that begins at [start_time], repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] dni, ki se začne ob [start_time] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] day(s) that begins at [start_time], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] dni, ki se začne ob [start_time] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] dne [month_day_description], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na[month_day_description], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsak [interval] mesec(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na [month_day_description], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsak [interval] mesec(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] v mesecu, začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] v mesecu, začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] month(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of the month, starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] v mesecu, začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on [month_day_description], happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(-ov), ki se začne ob [start_time] na   [month_day_description] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on [month_day_description], repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [start_time] na [month_day_description] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on [month_day_description], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [start_time] na [month_day_description] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of the month, happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] v mesecu in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of the month, repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] v mesecu in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] month(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of the month, repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] mesec(ov), ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] v mesecu in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] week(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsak [interval] teden(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] v [days_of_week], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] week(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsak [interval] teden(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] v [days_of_week], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] week(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [days_of_week], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsak [interval] teden(-e), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] v [days_of_week], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] week(s) that begins at [start_time] on [days_of_week], happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsak [interval] teden(-e), ki se začne ob [start_time] v [days_of_week], zgodi se [count]-krat

en: An event every [interval] week(s) that begins at [start_time] on [days_of_week], repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsak [interval] teden(-e), ki se začne ob [start_time] na [days_of_week] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] week(s) that begins at [start_time] on [days_of_week], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] teden(-ov), ki se začne ob [start_time] v [days_of_week] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [first_occurrence_start_time] on [month_day_description] of [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] leto(-a), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na [month_day_description] [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on [month_day_description] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [first_occurrence_start_time] dne [month_day_description] [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] od [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] leto(-a), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] year(s) that begins at [first_occurrence_start_time] on day [month_number] of [month_names], starting [first_occurrence_date] and repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] leto(-a), ki se začne ob [first_occurrence_start_time] na dan [month_number] od [month_names], začne se [first_occurrence_date] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on [month_day_description] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] na [month_day_description] [month_names] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on [month_day_description] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] na [month_day_description] od [month_names] in se ponavlja v nedogled.

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on [month_day_description] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] dne [month_day_description] [month_names] in se ponavlja do [series_end_date]

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of [month_names], happening [count] times
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] od [month_names] in se zgodi [count]-krat

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of [month_names], repeating indefinitely
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] [month_names] in se ponavlja v nedogled

en: An event every [interval] year(s) that begins at [start_time] on day [month_number] of [month_names], repeating until [series_end_date]
sl_SI: Dogodek vsakih [interval] let, ki se začne ob [start_time] na dan [month_number] [month_names] in se ponavlja do [series_end_date]

[ctx: An unspecified end date]
en: an unspecified date
sl_SI: nedoločen datum

en: Are you sure you want to delete this exception?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to izjemo?

en: Are you sure you want to delete this exclusion?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to izključitev?

en: Are you sure you want to remove this recurrence?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to ponovitev?

en: Are you sure you want to trash all occurrences of these events?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite zavreči vse pojavitve teh dogodkov?

en: Are you sure you wish to remove this field and its data from all events?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite odstraniti to polje in njegove podatke iz vseh dogodkov?

[ctx: As in: day 12 of the month]
en: of the month
sl_SI: v mesecu

en: Assign event to series
sl_SI: Dodelite dogodek seriji

en: Aug
sl_SI: Avg

en: August
sl_SI: Avgust

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Automatically remove recurring event instances older than this
sl_SI: Avtomatično odstrani instance ponavljajočega dogodka starejše kot

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Before
sl_SI: Pred

en: Before HTML
sl_SI: Pred HTML

en: Before posting a new thread, please do a search to make sure your issue hasn't already been addressed. When posting please make sure to provide as much detail about the problem as you can (with screenshots or screencasts if feasible), and make sure that you've identified whether a plugin / theme conflict could be at play in your initial message.
sl_SI: Preden začnete z novo objavo, vas prosimo, da pogledate, če vaša težava ni bila žeprej rešena. Ko pišete objavo, prosim opišite težavo kolikor podrobno je to možno (z posnetki zaslona in videoposnetki če je možno), in se prej prepričajte kateri vtičnik / tema bi lahko vplivala na to.

[ctx: Begins the line indicating on which month the event will occur]
en: in
sl_SI: v

[ctx: Begins the line indicating what day of the week the event will occur on]
en: On
sl_SI: Na

[ctx: Begins the line indicating when a recurrence time starts]
en: At
sl_SI: pri

[ctx: Begins the line indicating when a recurrence time starts]
en: From
sl_SI: Od

en: Between
sl_SI: Med

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border Radius
sl_SI: Polmer meje

[ctx: Breadcrumb for the Archive of the Linked Post type by a given taxonomy]
en: By %1$s
sl_SI: Pri %1$s

en: Break from Recurring Event
sl_SI: Prekinitev ponavljajočega se dogodka

en: Break from Series
sl_SI: Odstrani iz serije

en: Break this event out of its series and edit it independently
sl_SI: Odstrani ta dogodek iz serije in ga uredi neodvisno

en: Break this occurrence out of the recurring event and edit it independently
sl_SI: Izločite ta dogodek iz ponavljajočega se dogodka in ga uredite samostojno

en: Calendar Link
sl_SI: Povezava do koledarja

en: Calendar Links
sl_SI: Povezave koledarja

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category Exclusion
sl_SI: Izključitev kategorije

en: Change the default view for Mobile users.
sl_SI: Spremenite privzeti pogled za mobilne uporabnike.

en: Check this to only show weekdays on Week View. This also affects the Events by Week widget.
sl_SI: Označite to možnost, če želite v tedenskem pogledu prikazati samo dneve v tednu. To vpliva tudi na vtičnik Dogodki po tednih.

en: Check this to show the After HTML from the text area below on events displayed via shortcode.
sl_SI: Označite to možnost, če želite prikazati za HTML iz spodnjega besedilnega območja na dogodkih, prikazanih prek kratke kode.

en: Check this to show the Before HTML from the text area below on events displayed via shortcode.
sl_SI: Označite to, če želite prikazati HTML pred iz spodnjega besedilnega območja ob dogodkih, prikazanih prek kratke kode.

en: City
sl_SI: Mesto

en: Clean up recurring events after
sl_SI: Počisti ponavljajoče dogodke zatem

en: Click to toggle datepicker
sl_SI: Kliknite za preklop izbirnika datumov

en: Close modal
sl_SI: Zapri modal

en: Color
sl_SI: Barva

en: Completed!
sl_SI: Dokončano!

en: Completion Message
sl_SI: Sporočilo o dokončanju

en: Condense %1$s Series
sl_SI: Zgosti %1$s Serijo

en: Condense events in Series
sl_SI: Zgosti dogodke v seriji

[ctx: Confirmation message]
en: Are you sure you want to convert this recurring event instance into a single event? This cannot be undone.
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite pretvoriti ta primerek ponavljajočega se dogodka v en dogodek? Tega ni mogoče razveljaviti.

en: Contact your Host or your system administrator and ask to upgrade to the latest version of PHP.
sl_SI: Obrnite se na svojega gostitelja ali skrbnika sistema in prosite za nadgradnjo na najnovejšo različico PHP.

en: Contain
sl_SI: Vsebuje

en: Content
sl_SI: Vsebina

[ctx: Content title for the Taxonomy View]
en: %1$s from this %3$s of %2$s
sl_SI: %1$s iz tega %3$s od %2$s

[ctx: Content title for the View, displays right above the date selector on the Organizer View.]
en: %1$s from this %2$s
sl_SI: %1$s od tega %2$s

[ctx: Content title for the View, displays right above the date selector on the Venue View.]
en: %1$s at this %2$s
sl_SI: %1$s pri tem %2$s

en: Convert this occurrence to a single %1$s.
sl_SI: Pretvori to pojavitev v eno samo %1$s.

en: Cost
sl_SI: Stroški

en: Countdown Completed Text:
sl_SI: Odštevanje zaključeno tekst:

en: Countdown Number
sl_SI: Številka odštevanja

en: Countdown Text
sl_SI: Besedilo za odštevanje

en: Country
sl_SI: Država

en: Cover
sl_SI: Naslovnica

en: Create recurring events in advance for
sl_SI: Kreiraj ponavljajoče dogodke vnaprej za

en: Custom
sl_SI: Prikrojeno

en: Custom Content
sl_SI: Vsebina po meri

en: Custom Dividers
sl_SI: Razdelilniki po meri

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom field count
sl_SI: Število polj po meri

en: Custom field deleted.
sl_SI: Polje po meri izbrisano.

en: Custom field updated.
sl_SI: Polje po meri posodobljeno.

en: Custom recurrences must have a type selected.
sl_SI: Za ponavljanja po meri mora biti izbrana vrsta.

en: Custom recurrences must have all data present.
sl_SI: Pri ponovitvah po meri morajo biti prisotni vsi podatki.

en: Customizable HTML to display after the event.
sl_SI: Prilagodljiv HTML za prikaz po dogodku.

en: Customizable HTML to display before the event.
sl_SI: Prilagodljiv HTML za prikaz pred dogodkom.

en: Daily
sl_SI: Dnevno

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Entry Format
sl_SI: Oblika vnosa datuma

en: Date Lower Boundary
sl_SI: Spodnja meja Datuma

en: Date Selector
sl_SI: Izbirnik datuma

en: Date Tag
sl_SI: Datumska oznaka

en: Date Upper Boundary
sl_SI: Zgornja meja Datuma

en: Date in YYY-MM-DD or YYYY-MM format
sl_SI: Datum v YYY-MM-DD ali YYYY-MM formatu

en: Date out of range.
sl_SI: Datum izven dosega

en: Date/Time
sl_SI: Datum/Čas

en: Dates
sl_SI: Datumi

en: Day
sl_SI: dan

en: Day Hover Color
sl_SI: Barva prehoda na dan

en: Day Number Color
sl_SI: Barva številke dneva

en: Day Number Typography
sl_SI: Tipografija številke dneva

en: Day of Week Color
sl_SI: Barva dneva v tednu

en: Day of Week Typography
sl_SI: Tipografija dneva v tednu

en: Day of week
sl_SI: Dan v tednu

en: Days
sl_SI: Dnevi

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Content
sl_SI: Privzeta vsebina

en: Default address
sl_SI: Privzet naslov

en: Default city
sl_SI: Privzeto mesto

en: Default country
sl_SI: Privzeta država

en: Default mobile view
sl_SI: Privzeti mobilni pogled

en: Default organizer
sl_SI: Privzeti organizator

en: Default phone
sl_SI: Privzeta telefonska številka

en: Default postal code/zip code
sl_SI: Privzeta poštna številka

en: Default state/province
sl_SI: Privzeta država/provinca

en: Default venue
sl_SI: Privzeto prizorišče

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete Recurring Event Permanently
sl_SI: Trajno izbriši ponavljajoči se dogodek

en: Delete Series Permanently
sl_SI: Trajno izbriši serijo

en: Delete This
sl_SI: Izbriši to

en: Delete all events in this series permanently
sl_SI: Trajno izbriši vse dogodke v tej seriji

en: Delete all occurrences of this recurring event permanently
sl_SI: Trajno izbrišite vse pojavitve tega ponavljajočega se dogodka

[ctx: Describes a day of the month (e.g. "day 5" or "day 27")]
en: day %1$s
sl_SI: dan %1$s

en: Description
sl_SI: Opis

[ctx: Description of the Events By Week Widget.]
en: Display %1$s by day for the week.
sl_SI: Prikaži %1$s po dnevih v tednu.

[ctx: Description of the Events Calendar Widget.]
en: Displays this month's events.
sl_SI: Prikazuje dogodke tega meseca.

en: Descriptions
sl_SI: Opisi

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Display Images
sl_SI: Prikaži slike

en: Display Seconds
sl_SI: Prikaz sekund

en: Display of %1$s from %2$s
sl_SI: Prikaz %1$s od %2$s

en: Display:
sl_SI: Prikaz:

en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
sl_SI: Prikaži seznam prihajajočih dogodkov za specifično prizorišče.

en: Displays the time remaining until a specified event.
sl_SI: Prikaži čas, ki je ostal do specifičnega dogodka.

en: Displays this month’s events.
sl_SI: Mesečni koledar dogodkov

en: Distance
sl_SI: Razdalja

en: Distance unit
sl_SI: Enota razdalje

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Draft %s
sl_SI: Osnutek %s

en: Duplicate
sl_SI: Podvojitev

en: Edit %1$s %2$s
sl_SI: Uredi %1$s %2$s

en: Edit %s
sl_SI: Uredi %s

en: Edit All
sl_SI: Uredi vse

en: Edit Future Events
sl_SI: Uredi prihodnje dogodke

en: Edit Recurring %1$s
sl_SI: Uredi ponavljajoče se %1$s

en: Edit Recurring Event
sl_SI: Uredi ponavljajoči se dogodek

en: Edit Series
sl_SI: Uredi serijo

en: Edit Single
sl_SI: Uredi posameznega

en: Edit Upcoming
sl_SI: Uredi prihajajoče

en: Edit all events in this series
sl_SI: Uredi vse dogodke v tej seriji

en: Edit all occurrences of this recurring event
sl_SI: Uredite vse pojavitve tega ponavljajočega se dogodka

en: Edit series
sl_SI: Uredi serijo

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Email Color
sl_SI: Barva e-pošte

en: Email Typography
sl_SI: E-poštna tipografija

en: Enable the After HTML (below) on shortcodes.
sl_SI: Omogočite za HTML (spodaj) na kratkih kodah.

en: Enable the Before HTML (below) on shortcodes.
sl_SI: Omogočite pred HTML (spodaj) na kratkih kodah.

en: Enable the Events Manager as the default page for viewing Events on the Administration page.
sl_SI: Omogočite upravitelja dogodkov-Event Manager kot privzeto stran za ogled dogodkov na skrbniški strani.

en: End Date
sl_SI: Končni datum

en: Ends
sl_SI: Konci

en: Enter Location. Search for %s by Location.
sl_SI: Vnesite lokacijo. Iskanje %s po lokaciji

en: Enter a URL-formatted event name
sl_SI: Vnesite ime dogodka v obliki URL-ja

en: Enter a custom Google Maps API key
sl_SI: Vnesite ključ API-ja za Google Zemljevide po meri

en: Enter a date using a standard date format or a relative string like: tomorrow, next week, +5 days, etc
sl_SI: nesite datum s standardno obliko datuma ali relativnim nizom, kot je: jutri, naslednji teden, +5 dni itd.

en: Enter a search keyword.
sl_SI: Vnesite ključno besedo za iskanje.

en: Enter a venue name or ID.
sl_SI: Vnesite ime prizorišča ali ID.

en: Enter an author login or ID.
sl_SI: Vnesite prijavo ali ID avtorja.

en: Enter an organizer name or ID.
sl_SI: Vnesite ime ali ID organizatorja.

en: Enter field label
sl_SI: Vnesite oznako polja

en: Enter the format to use for week days. Used when showing days of the week in Week view. Example: %1$s
sl_SI: Vnesite obliko za dneve v tednu. Uporablja se pri prikazu dni v tednu v pogledu Teden. Primer: %1$s

en: Enter your API Key
sl_SI: Vnesite svoj ključ API

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Event
sl_SI: Dogodek

en: Event Cost
sl_SI: Cena dogodka

en: Event Count
sl_SI: Število dogodkov

en: Event Countdown
sl_SI: Odštevanje dogodkov

en: Event Description
sl_SI: Opis dogodka

en: Event Details
sl_SI: Podrobnosti o dogodku

en: Event ID
sl_SI: ID dogodka

en: Event Navigation
sl_SI: Navigacija po dogodkih

en: Event Options
sl_SI: Možnosti dogodka

en: Event Query
sl_SI: Poizvedba dogodka

en: Event Series
sl_SI: Serija dogodkov

en: Event Series Recurrence Day of Week
sl_SI: Serija dogodkov Ponovitev Dan v tednu

en: Event Slug
sl_SI: Dogodek Slug

en: Event Time
sl_SI: Čas dogodka

en: Event Title
sl_SI: Naslov dogodka

en: Event Venue
sl_SI: Prizorišče dogodka

[ctx: Event admin duplicate link label.]
en: Duplicate
sl_SI: Dvojnik

[ctx: Event admin list duplicate link aria label.]
en: Duplicate event
sl_SI: Podvojen dogodek

en: Event will not occur:
sl_SI: Dogodek se ne bo zgodil:

en: Event:
sl_SI: Dogodek:

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Events Bar
sl_SI: Vrstica z dogodki

en: Events Calendar PRO
sl_SI: Koledar dogodkov PRO

en: Events Calendar Pro
sl_SI: Koledar dogodkov Pro

en: Events Countdown
sl_SI: Odštevalnik dogodkov

en: Events Featured Venue
sl_SI: Zasidrano prizorišče dogodka

en: Events List
sl_SI: Seznam dogodkov

en: Events Manager
sl_SI: Upravitelj dogodkov

en: Events Per Page
sl_SI: Dogodki na stran

en: Events View
sl_SI: Pogled dogodkov

en: Events in this Series
sl_SI: Dogodki v tej seriji

en: Events:
sl_SI: Dogodki:

en: Every
sl_SI: Vsak

en: Exception ends
sl_SI: Izjema se konča

en: Exceptions
sl_SI: Izjeme

en: Exclude
sl_SI: Izključi

en: Expected an array but received a variable of type '%s'
sl_SI: Pričakoval matriko, prejel pa spremenljivko tipa '%s'

en: Faster event editing. Smarter save options. More flexibility. Events Calendar Pro 6.0  is full of features to make managing recurring and connected events better than ever. Before you get started, we need to migrate your existing events into the new system. As with any significant site change, we recommend %screating a site backup%s before beginning the migration process.
sl_SI: Hitrejše urejanje dogodkov. Pametnejše možnosti shranjevanja. Večja prilagodljivost. Events Calendar Pro 6.0 je poln funkcij, s katerimi je upravljanje ponavljajočih se in povezanih dogodkov boljše kot kdaj koli prej. Preden začnete, moramo vaše obstoječe dogodke preseliti v nov sistem. Kot pri vsaki večji spremembi spletnega mesta priporočamo, da %s ustvarite varnostno kopijo spletnega mesta%s pred začetkom postopka selitve.

en: Featured
sl_SI: Predstavljeno

en: Featured Events
sl_SI: Priporočeni dogodki

en: Featured Image
sl_SI: Izpostavljena slika

en: February
sl_SI: Februar

en: Field Label
sl_SI: Oznaka polja

en: Field Type
sl_SI: Tip polja

en: Fifth
sl_SI: Peti

en: Fill
sl_SI: Izpolnite

en: Filter Bar
sl_SI: Vrstica filtrov

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Find Events Button
sl_SI: Gumb za iskanje dogodkov

en: First
sl_SI: Prvi

en: Fix geolocation data
sl_SI: Nastavi/popravi geolokacijske podatke

en: Fix venues data
sl_SI: Nastavi/popravi podatke prizorišč.

en: Fixed geolocation data for %d venues
sl_SI: Popravljeni geolokacijski podatki za %d prizorišč.

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer Navigation
sl_SI: Navigacija v nogi

en: Fourth
sl_SI: Četrti

en: Frequency of recurring event must be a number
sl_SI: Frekvenca ponavljajočih dogodkov mora biti število

en: Friday
sl_SI: petek

en: From
sl_SI: Od

en: Front-end Condense Events Series toggle
sl_SI: Gumb za prikaz spredaj zgoščenih serij dogodkov

en: Front-end recurring event instances toggle
sl_SI: Stikalo za front-end ponavljajoče se instance dogodkov

en: Future Event
sl_SI: Prihodnji dogodek

en: Future Event Background Color
sl_SI: Barva ozadja prihodnjega dogodka

en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvari podatke JSON-LD

en: Geocoded Events
sl_SI: Geokodirani dogodki

en: Get %1$s
sl_SI: Pridobite %1$s

en: Get Directions
sl_SI: Pridobite navodila

en: Get ready for the new recurring events!
sl_SI: Pripravite se na nove ponavljajoče se dogodke!

en: Google Maps API geocode resolution is only supported with a custom API key.
sl_SI: Ločljivost geokode API-ja za Google Zemljevide je podprta samo s ključem API-ja po meri.

en: Google Maps API replied with an error status to the request: %s
sl_SI: API za Google Zemljevide je na zahtevo odgovoril s statusom napake: %s

en: Google Maps API response is missing some data.
sl_SI: V odgovoru Google Maps API manjka nekaj podatkov.

en: Google Maps API returned a malformed response.
sl_SI: Google Maps API je vrnil napačno oblikovan odgovor.

en: Google maps iframe displaying the address to %s
sl_SI: Google Maps iframe, ki prikazuje naslov na %s

en: Google maps iframe displaying the venue location map
sl_SI: Google Maps iframe, ki prikazuje zemljevid lokacije prizorišča

en: Grid Color
sl_SI: Barva mreže

en: Happens
sl_SI: Zgodi se

en: Has %s
sl_SI: Ima %s

[ctx: Header for the organizer settings section header]
en: Organizers
sl_SI: Organizatorji

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Heading Color
sl_SI: Barva naslova

en: Headings
sl_SI: Naslovi

en: Height
sl_SI: Višina

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide Details
sl_SI: Skrij podrobnosti

en: Hide Recurring %s
sl_SI: Skrij ponavljajoče se %s

en: Hide location search
sl_SI: Skrij iskanje po lokacijah

en: Hide related events
sl_SI: Skrij sorodne dogodke

en: Hide this widget if there are no upcoming events
sl_SI: Skrij ta pripomoček, če ni prihajajočih dogodkov

en: Hide weekends on Week View
sl_SI: Skrij vikende v tedenskem pogledu

en: Highlight Color:
sl_SI: Barva osvetlitve:

en: Hooray!
sl_SI: Hura!

en: Horizontal Layout
sl_SI: Vodoravna postavitev

en: Icon Color
sl_SI: Barva ikone

en: If fields are left empty when they're submitted, automatically fill them in with these values.
sl_SI: Če so polja ob oddaji prazna, jih samodejno izpolnite s temi vrednostmi.

en: If this is your first time using The Events Calendar Pro, you're in for a treat and are already well on your way to creating a first event. Here are some basics we've found helpful for users jumping into it for the first time:
sl_SI: Če prvič uporabljate The Events Calendar Pro, vaš čaka presenečenje in ste že na zelo dobri poti, da ustvarite vaš prvi dogodek. Tukaj je nekaj osnov, ki se nam zdijo koristne za uporabnike, ki se prvič srečajo z vtičnikom:

en: Ignored
sl_SI: Prezrto

en: In
sl_SI: V

en: In a location
sl_SI: Na lokaciji

en: Inactive State
sl_SI: Neaktivno stanje

en: Include
sl_SI: Vključi

en: Include this field on all new events in the Gutenberg block editor
sl_SI: Vključite to polje v vse nove dogodke v urejevalniku blokov Gutenberg

en: Is
sl_SI: Je

en: Is Not
sl_SI: Ni

en: January
sl_SI: Januar

[ctx: Joins the last item in a list of items (i.e. the "and" in Monday, Tuesday, and Wednesday)]
en: and
sl_SI: in

en: July
sl_SI: Julij

en: June
sl_SI: Junij

en: Keyword
sl_SI: Ključna beseda

en: Kilometers
sl_SI: Kilometri

en: Label Color
sl_SI: Barva etikete

en: Label Typography
sl_SI: Tipografija etikete

[ctx: Label for an all-day event.]
en: All day
sl_SI: Cel dan

[ctx: Label for option to set a custom color.]
en: Custom
sl_SI: Po meri

[ctx: Label for the "countdown to a single event" option.]
en: Next upcoming event
sl_SI: Naslednji prihajajoči dogodek

[ctx: Label for the "countdown to a single event" option.]
en: Specific event
sl_SI: Določen dogodek

[ctx: Label for the default option.]
en: Use Event Bar Color
sl_SI: Uporabite barvo vrstice dogodkov

[ctx: Label for the event archive email visibility setting]
en: Show email on %1$s single
sl_SI: Pokaži e-pošto na %1$s enojen

[ctx: Label for the event single phone number visibility setting]
en: Show phone number on %1$s single
sl_SI: Pokaži telefonsko številko na %1$s edini

[ctx: Label for the map pin control]
en: Map Pin
sl_SI: Zemljevid Pin

[ctx: Label for the organizer single email visibility setting]
en: Show email on %1$s single
sl_SI: Prikaži  e-naslov na %1$s edini.

[ctx: Label for the organizer single phone number visibility setting]
en: Show phone number on %1$s single
sl_SI: Pokaži telefonsko številko na %1$s enojen

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Last
sl_SI: Zadnji

en: Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina

en: Layout:
sl_SI: Postavitev:

en: Link Color
sl_SI: Barva povezave

en: Link Typography
sl_SI: Tipografija povezav

[ctx: Link ot the Events Manager page]
en: Back to Manager
sl_SI: Nazaj k upravitelju

[ctx: Link ot the Events Manager page]
en: Manager
sl_SI: Upravitelj

[ctx: Link title]
en: Convert to Single
sl_SI: Pretvori v enojno

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List
sl_SI: Seznam

en: List divider
sl_SI: Razdelilnik seznama

en: List ender
sl_SI: Končnik seznama

en: Loading...
sl_SI: Nalaganje...

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina

[ctx: Lowercase plural name of the Series post type]
en: series
sl_SI: serija

[ctx: Lowercase singular name of the Series post type]
en: series
sl_SI: serije

en: Manually enter event ID
sl_SI: Ročno vnesite ID dogodka

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Map of %1$s from %2$s
sl_SI: Zemljevid %1$s od %2$s

en: Map view search distance limit
sl_SI: Omejitev razdalje v pogledu z zemljevidom

en: March
sl_SI: Marec

en: Match all
sl_SI: Enači vse

en: Match any
sl_SI: Enači nekatere

en: Max Width
sl_SI: Največja širina

en: Maximum Events
sl_SI: Največje število dogodkov

en: May
sl_SI: Maj

en: Message to display when the countdown is complete.
sl_SI: Sporočilo, ki se prikaže, ko je odštevanje končano.

en: Meta Data
sl_SI: Meta podatki

en: Migration of Weekly recurrence or exclusion rules with an interval greater than 1 is not yet supported. Remove the %1$s or wait to migrate until a path is available.
sl_SI: Selitev pravil tedenske ponovitve ali izključitve z intervalom, večjim od 1, še ni podprta. Odstranite %1$s ali počakajte z migracijo, dokler ni na voljo pot.

en: Miles
sl_SI: Milje

en: Mini Calendar
sl_SI: Majhen koledar

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Month Label Color
sl_SI: Barva oznake meseca

en: Month Label Typography
sl_SI: Tipografija nalepke meseca

en: Month Separator
sl_SI: Ločevalnik mesecev

en: Month View Events Per Day
sl_SI: Mesečni ogled dogodkov na dan

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: Monthly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
sl_SI: Mesečne prikrojene ponovitve ne morejo imeti nastavljenega vezaja kot dan na katerega naj bi se zgodile.

en: Months
sl_SI: Meseci

en: Move all events in this series to the Trash
sl_SI: Premakni vse dogodke iz te serije v smeti

en: Move all occurrences of this recurring event to the Trash
sl_SI: Premakni vse pojavitve tega ponavljajočega se dogodka v koš

en: Multi-day
sl_SI: Večdnevni

en: Multi-day Events
sl_SI: Večdnevni dogodki

en: Name
sl_SI: Ime

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Navigation Arrows Color
sl_SI: Barva navigacijskih puščic

en: Near
sl_SI: Blizu

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: New %1$s %2$s Name
sl_SI: Novo %1$s %2$s ime

en: New %s
sl_SI: Novo %s

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Next %1$s
sl_SI: Naslednji %1$s

en: Next Event
sl_SI: Naslednji dogodek

en: Next day
sl_SI: Naslednji dan

en: Next month
sl_SI: Naslednji mesec

en: Next week
sl_SI: Naslednji teden

en: No
sl_SI: Ne

en: No %1$s.
sl_SI: Ne %1$s.

en: No %s found
sl_SI: Ne %s najden

en: No %s found in Trash
sl_SI: Ne %s najden v smeteh

en: No Default
sl_SI: Ni privzeto

en: No default set
sl_SI: Ni nastavljenih privzetih nastavitev.

en: No events are associated with this Series yet.
sl_SI: S to serijo še ni povezan noben dogodek.

en: No events available to attach to a series.
sl_SI: Ni na voljo dogodkov, ki bi jih lahko priložili seriji.

en: No results were found for %1$s in or near <strong>"%2$s"</strong> this week. Try searching another week.
sl_SI: Ni rezultatov za %1$s v ali blizu <strong>"%2$s"</strong> ta teden. Poskusite iskati drug teden.

en: No results were found for %1$s in or near <strong>"%2$s"</strong>.
sl_SI: Ni najdenih rezultatov za %1$s v ali blizu <strong>"%2$s"</strong>.

en: No results were found for this week. %1$s
sl_SI: Za ta teden ni bilo najdenih rezultatov. %1$s

en: No results were found for this week. Try searching another week.
sl_SI: Ni bilo najdenih rezultatov za ta teden. Poizkusite z iskanjem v drugem tednu.

en: No saved organizers yet.
sl_SI: Ni še shranjenih organizatorjev

en: No saved venues yet.
sl_SI: Ni še shranjenih prizorišč

en: None
sl_SI: Ne

en: Not
sl_SI: Ne

en: Not an event post.
sl_SI: Ne gre za objavo dogodka.

en: Note: the Day View only supports YYYY-MM-DD date formats as well as relative date formats like "yesterday", "today", "tomorrow", "+3 days", etc.
sl_SI: Opomba: Dnevni pogled podpira samo oblike datuma LLLL-MM-DD kot tudi relativne oblike datuma, kot so "včeraj", "danes", "jutri", "+3 dni" itd.

en: Notes On Event Styling
sl_SI: Opombe o slogu dogodka

en: Notes On Event View Styling
sl_SI: Opombe o oblikovanju prikaza dogodka

[ctx: Notes on recommended image size for map pins.]
en: Google recommends a marker no more than 80px tall.
sl_SI: Google priporoča oznako, ki ni višja od 80 slikovnih pik.

en: Notices
sl_SI: Obvestila

en: Number of events to list below the mini calendar:
sl_SI: Število dogodkov za seznam pod mini koledarjem:

en: Number of events to show per day:
sl_SI: Število dogodkov, ki se prikažejo na dan:

en: Number of events to show:
sl_SI: Število dogodkov za ogled:

en: Object Fit
sl_SI: Prileganje predmeta

en: Oct
sl_SI: Okt

en: October
sl_SI: Oktober

en: Ok
sl_SI: V redu

en: On
sl_SI: na

en: On &#8220;Future Event&#8221; type of countdown, it will go to the next event after the current event starts.
sl_SI: Na &#8220;prihodnjem dogodku&#8221; vrsta odštevanja, bo prešel na naslednji dogodek po začetku trenutnega dogodka.

en: On &#8220;Next Event&#8221; type of countdown, this text will only show when there are no events to show.
sl_SI: Na &#8220;Naslednji dogodek&#8221; vrsto odštevanja, bo to besedilo prikazano le, če ni dogodkov za prikaz.

en: On and After
sl_SI: Na in po

en: On and Before
sl_SI: Na in prej

en: On hover
sl_SI: Ob prehodu miške

en: On or After
sl_SI: Na ali po

en: On or Before
sl_SI: Na ali Pred

en: On the
sl_SI: Na

en: Once
sl_SI: Enkrat

en: One all day event on [single_date]
sl_SI: En celodnevni dogodek na [single_date]

en: One all day event on [single_date] at [start_time]
sl_SI: En celodnevni dogodek na [single_date] ob [start_time]

en: One country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom. <br> (Replaces the default list.)
sl_SI: Ena država v vrstici v naslednjem formatu: <br>ZDA, Združene Države Amerike <br> VB, Velika Britanija. <br> (Zamenja privzeti seznam.)

en: One event on [single_date] at [start_time]
sl_SI: En dogodek na [single_date] ob [start_time]

en: One multi-day event starting on [single_date]
sl_SI: En večdnevni dogodek, ki se začne [single_date]

en: One multi-day event starting on [single_date] at [start_time]
sl_SI: En večdnevni dogodek, ki se začne [single_date] ob [start_time]

en: One per line
sl_SI: Ena na vrstico

en: Ongoing
sl_SI: V teku

en: Only All-day Events
sl_SI: Samo celodnevni dogodki

en: Only Featured Events
sl_SI: Samo izbrani dogodki

en: Only Geocoded Events
sl_SI: Samo geokodirani dogodki

en: Only Multi-day Events
sl_SI: Samo večdnevni dogodki

en: Only Recurring Events
sl_SI: Samo ponavljajoči se dogodki

en: Opacity
sl_SI: Motnost

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Options (one per line)
sl_SI: Možnosti (ena v vrstici)

en: Options selected here will override what was selected in the "General Theme" and "Global Elements" sections
sl_SI: Tu izbrane možnosti bodo preglasile tisto, kar je bilo izbrano v razdelkih »Splošna tema« in »Globalni elementi«.

en: Organizer
sl_SI: Organizator

en: Organizer draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
sl_SI: Osnutek organizatorja posodobljen. <a target="_blank" href="%s">Predogled organizatorja</a>

en: Organizer published. <a href="%s">View organizer</a>
sl_SI: Organizator objavljen. <a href="%s">Ogled organizatorja</a>

en: Organizer scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview organizer</a>
sl_SI: Organizator predviden za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Predogled organizatorja</a>

en: Organizer submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview organizer</a>
sl_SI: Organizator vnešen. <a target="_blank" href="%s">Predogled organizatorja</a>

en: Organizer updated. <a href="%s">View organizer</a>
sl_SI: Organizator posodobljen. <a href="%s">Ogled organizatorja</a>

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Otherwise, if you're feeling adventurous, you can get started by heading to the Events menu and adding your first event.
sl_SI: Če se počutite adventurozno, se lahko odpravite na menu dogodkov in dodate svoj prvi dogodek.

en: Our number one goal is helping you succeed, and to whatever extent possible, we'll help troubleshoot and guide your customizations or tweaks. While we won't build your site for you, and we can't guarantee we'll be able to get you 100% integrated with every theme or plugin out there, we'll do all we can to point you in the right direction and to make you -- and your client, as is often more importantly the case -- satisfied.
sl_SI: Naš glavni cilj je, da vam pomagamo uspeti, na vsak možen način, tudi pri kostumizaciji. Čeprav ne moremo zgraditi strani namesto vas in ne moremo garantirati popolne integracije z vsako temo ali vtičnikom, bomo storili vse, da vas napotimo v pravo smer in vas -- ter v večini primerov, vašega naročnika -- pustili zadovoljne.

en: Parent %1$s %2$s
sl_SI: Starš %1$s %2$s

en: Parent %1$s %2$s:
sl_SI: Starš %1$s %2$s:

[ctx: Parenthetical text for the link to the entire series.]
en: (See All)
sl_SI: (Poglej vse)

en: Past Event Background Color
sl_SI: Barva ozadja preteklega dogodka

en: Pending
sl_SI: V teku

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone Color
sl_SI: Barva telefona

en: Phone Typography
sl_SI: Tipografija telefona

en: Phone number
sl_SI: Telefonska številka

en: Photo Background Color
sl_SI: Barva ozadja fotografije

en: Photo View
sl_SI: Pogled fotografij

[ctx: Placeholder label for taxonomy filter dropdown.]
en: Select a Taxonomy Term
sl_SI: Izberite taksonomski izraz

[ctx: Placeholder text for a day of the week (or days of the week) before the user has selected any]
en: [day]
sl_SI: [dan]

[ctx: Placeholder text for a month (or months) before the user has selected any]
en: [month]
sl_SI: [mesec]

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
sl_SI: in

[ctx: Plural name of Organizer Category, without the Linked Post label]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Plural name of Organizer Category, without the Linked Post label, for rewrite purposes.]
en: categories
sl_SI: kategorije

[ctx: Plural name of Venue Category, without the Linked Post label]
en: Categories
sl_SI: Kategorije

[ctx: Plural name of Venue Category, without the Linked Post label, for rewrite purposes.]
en: categories
sl_SI: kategorije

[ctx: Plural name of the Series post type]
en: Series
sl_SI: Serija

en: Popup Date Switch Typography
sl_SI: Tipografija pojavnega datumskega stikala

en: Popup Date Typography
sl_SI: Tipografija pojavnega datuma

en: Postal Code
sl_SI: Poštna številka

en: Preview Series
sl_SI: Predogled serij

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Previous %1$s
sl_SI: Prejšnji %1$s

en: Previous month
sl_SI: Prejšnji mesec

en: Previous week
sl_SI: Prejšnji teden

en: Previous/Next Events
sl_SI: Prejšnji/Naslednji dogodki

en: Price
sl_SI: Cena

[ctx: Qualifying the "different day". Example: "day" in "day 12 of the month"]
en: day
sl_SI: dan

[ctx: Qualifying the "different day". Example: "the" in "the first Friday"]
en: the
sl_SI: Določen

en: RSVP/Tickets
sl_SI: RSVP/Vstopnice

en: RSVP/Tickets are not available in preview mode.
sl_SI: RSVP/Vstopnice niso na voljo v načinu predogleda.

en: Read about our plans for future features.
sl_SI: Preberite o naših načrtih za prihodnje funkcije.

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Ready to go? The first step is a migration preview.
sl_SI: Ste pripravljeni na odhod? Prvi korak je predogled migracije.

en: Recurrence Count
sl_SI: Število ponovitev

en: Recurrence Description
sl_SI: Opis ponovitve

en: Recurrence Description:
sl_SI: Opis ponavljanja:

en: Recurrence End Date
sl_SI: Končni datum ponovitve

en: Recurrence Rules
sl_SI: Pravila ponavljanja

en: Recurrence meta should not be empty.
sl_SI: Meta ponovitev ne sme biti prazna.

en: Recurrence patterns are not yet supported for %1$s with %2$s or %3$s.
sl_SI: Ponavljajoči vzorci še niso podprti za %1$s z %2$s ali %3$s.

en: Recurrence patterns are not yet supported for events with tickets or RSVPs.
sl_SI: Vzorci ponavljanja še niso podprti za dogodke z vstopnicami ali RSVP.

en: Recurring
sl_SI: Ponavljanje

en: Recurring %1$s.
sl_SI: Ponavljajoč se %1$s.

en: Recurring %s
sl_SI: Ponavljajoče se %s

en: Recurring %s:
sl_SI: Ponavljajoč se %s:

en: Recurring Event
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek

en: Recurring Event Day of Week
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek Dan v tednu

en: Recurring Event:
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek:

en: Recurring Events
sl_SI: Ponavljajoči se dogodki

en: Recurring Events Active
sl_SI: Aktivni ponavljajoči se dogodki

en: Recurring event data is still being generated for this event. Don&#146;t worry, you can safely navigate away &ndash; the process will resume in a bit in the background.
sl_SI: Podatki o ponavljajočem dogodku se še vedno ustvarjajo za ta dogodek. Don&#146;t skrbi, lahko varno odideš &ndash; postopek se bo nekoliko nadaljeval v ozadju.

en: Recurring event ends
sl_SI: Konec ponavljajočega se dogodka

en: Recurring event ends on this date
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek se konča na ta datum

en: Recurring event instances
sl_SI: Instance ponavljajočega dogodka

en: Recurring event instances are still being created…
sl_SI: Primeri ponavljajočih se dogodkov se še vedno ustvarjajo...

en: Recurring events will be created this far in advance
sl_SI: Ponavljajoči dogodki bodo vnaprej ustvarjeni do

[ctx: Recurring label for event in events list widget.]
en: Recurring
sl_SI: Ponavljajoče se

[ctx: Recurring label for event in featured venue widget.]
en: Recurring
sl_SI: Ponavljajoč se

en: Region
sl_SI: Regija

en: Related %s
sl_SI: Povezano %s

en: Related Events
sl_SI: Sorodni dogodki

en: Related Events Settings
sl_SI: Nastavitve povezanih dogodkov

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove related events from the single event view (with classic editor)
sl_SI: Odstranite povezane dogodke iz pogleda posameznega dogodka (s klasičnim urejevalnikom)

en: Removes location search field from the Events Bar on all views.
sl_SI: Odstranitev polja za iskanje lokacije iz vrstice Dogodki v vseh pogledih.

en: Repeat This Event
sl_SI: Ponovi ta dogodek

en: Restore Recurring Event
sl_SI: Obnovi ponavljajoči se dogodek

en: Restore Series
sl_SI: Povrni serijo

en: Restore all events in this series from the Trash
sl_SI: Povrni vse dogodke v tej seriji iz smeti

en: Restore all occurrences of this recurring event from the Trash
sl_SI: Obnovi vse pojavitve tega ponavljajočega se dogodka iz koša

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Schedule multiple events
sl_SI: Načrtujte več dogodkov

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search %1$s %2$s
sl_SI: Išči %1$s %2$s

en: Search %s
sl_SI: Iskanje %s

en: Search events
sl_SI: Iskanje dogodkov

en: Search for a specific upcoming event
sl_SI: Poiščite določen prihajajoči dogodek

en: Second
sl_SI: Drugi

en: Select Date
sl_SI: Izberite Datum

en: Select a State
sl_SI: Izberi zvezno državo

en: Select a Taxonomy Term
sl_SI: Izberite taksonomski izraz

en: Select a specific upcoming event by ID
sl_SI: Izberite določen prihajajoči dogodek po ID-ju

en: Select an %1$s
sl_SI: Izberite %1$s

en: Select an upcoming event using date-based rules and meta information.
sl_SI: Izberite prihajajoči dogodek z uporabo pravil, ki temeljijo na datumu in meta informaciji.

en: Select date.
sl_SI: Izberite datum.

[ctx: Separator for event organizers in events list widget.]
en: and
sl_SI: in

en: Series
sl_SI: Serija

en: Series ends
sl_SI: Serija se konča

en: Series ends on this date
sl_SI: Serija se konča na ta datum

en: Series options
sl_SI: Možnosti serije

[ctx: Series relationship marker prefix, w/o colon.]
en: Event Series
sl_SI: Serija dogodkov

[ctx: Series relationship marker prefix, with colon.]
en: Event Series:
sl_SI: Serija dogodkov:

en: Series:
sl_SI: Serije:

en: Set the distance that the location search covers (find events within X distance units of location search input).
sl_SI: Nastavite razdaljo, ki pokriva iskalni niz za to lokacijo (najdi dogodke v X razdalji od iskalnega niza za lokacijo).

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show Details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: Show Series title on event pages and calendar views
sl_SI: Prikažite naslov serije na straneh dogodkov in pogledih koledarja

en: Show only the first instance of each recurring event (only affects list-style views).
sl_SI: Prikaži zgolj prvo instanco vsakega ponavljajočega se dogodka (vpliva samo na stil ogleda - seznam).

en: Show only the next event in each Series (only affects list-style views).
sl_SI: Prikaži samo naslednji dogodek v vsaki seriji (vpliva samo na poglede v slogu seznama).

en: Show other events with the same event categories and/or tags.
sl_SI: Pokaži druge dogodke z enakimi kategorijami dogodkov in/ali oznakami.

en: Show seconds?
sl_SI: Prikaži sekunde?

en: Single Event
sl_SI: Posamezen dogodek

en: Single Exception
sl_SI: Ena izjema

en: Single Recurrence
sl_SI: Enkratna ponovitev

[ctx: Singular name of Organizer Category, without the Linked Post label]
en: Category
sl_SI: Kategorija

[ctx: Singular name of Organizer Category, without the Linked Post label, for rewrite purposes.]
en: category
sl_SI: kategorija

[ctx: Singular name of Venue Category, without the Linked Post label]
en: Category
sl_SI: Kategorija

[ctx: Singular name of Venue Category, without the Linked Post label, for rewrite purposes.]
en: category
sl_SI: kategorija

[ctx: Singular name of the Series post type.]
en: Series
sl_SI: Serije

en: Sold out
sl_SI: Razprodano

en: Some additional field data still needs to be updated (unfortunately, we were unable to continue to update things automatically).
sl_SI: Še vedno je treba posodobiti nekatere dodatne podatke v poljih (žal nismo mogli nadaljevati samodejnega posodabljanja).

en: Specify Event
sl_SI: Določite dogodek

en: Split the recurring event in two at this point, creating a new recurring event out of this and all subsequent events
sl_SI: Na tej točki razdelite ponavljajoči se dogodek na dva dela in ustvarite nov ponavljajoči se dogodek iz tega in vseh naslednjih dogodko

en: Split the series in two at this point, creating a new series out of this and all subsequent events
sl_SI: Deli serijo v dve v tej točki, nastane nova serija iz tega in vseh sledečih dogodkov.

en: Start Date
sl_SI: Začetni datum

en: Starts
sl_SI: Začne

en: State (US) Or Province (Int)
sl_SI: Zvezna država (ZDA) ali province (mednarodno)

en: Street
sl_SI: Ulica

en: Subscribe to Calendar
sl_SI: Naročite se na koledar

en: Summary
sl_SI: Povzetek

en: Summary of %1$s from %2$s
sl_SI: Povzetek %1$s od %2$s

en: Sunday
sl_SI: nedelja

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tag Exclusion
sl_SI: Izključitev oznake

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Take care of your license key. Though not required to create your first event, you'll want to get it in place as soon as possible to guarantee your access to support and upgrades. %sHere's how to find your license key%s, if you don't have it handy.
sl_SI: Skrbite za vaš licenčni ključ. Čeprav ni potreben, da ustvarite svoj prvi dogodek, ga boste potrebovali, če boste želeli zagarantirati vaš dostop do podpore in posodobitev. %sTako lahko najdete svoj licenčni ključ%s, če ga nimate pri roki.

en: Text
sl_SI: Tekst

en: Text Area
sl_SI: Območje besedila

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: Thanks for buying Events Calendar PRO! From all of us at The Events Calendar, we sincerely appreciate it. If you're looking for help with Events Calendar PRO, you've come to the right place. We are committed to helping make your calendar be spectacular... and hope the resources provided below will help get you there.
sl_SI: Hvala za nakup koledarja dogodkov PRO! Vsi v koledarju dogodkov to iskreno cenimo. Če iščete pomoč pri koledarju dogodkov PRO, ste prišli na pravo mesto. Zavezani smo k temu, da bi vaš koledar postal spektakularen ... in upamo, da vam bodo spodaj navedeni viri pomagali priti do tega.

[ctx: The "week of" header]
en: Week of %s
sl_SI: Teden %s

en: The %1$s information is malformed from %2$s; data: %3$s
sl_SI: Informacije %1$s so napačno oblikovane iz %2$s; podatki: %3$s

en: The %1$s post type(s) is not supported; supported post types are: %2$s
sl_SI: Vrste objave %1$s niso podprte; podprte vrste objav so: %2$s

en: The %1$s required information is missing from %2$s; data: %3$s
sl_SI: V %1$s zahtevane informacije manjkajo %2$s; podatki: %3$s

en: The Events Calendar PRO
sl_SI: Koledar dogodkov PRO

en: The Events Calendar Pro
sl_SI: Koledar dogodkov PRO

en: The Events Calendar Pro, a premium add-on to the open source The Events Calendar plugin (required), enables recurring events, custom attributes, venue pages, new widgets and a host of other premium features.
sl_SI: Koledar dogodkov Pro, vrhunski dodatek k odprtokodnemu vtičniku Koledar dogodkov (zahtevan), omogoča ponavljajoče se dogodke, atribute po meri, strani prizorišč, nove pripomočke in številne druge premium funkcije.

[ctx: The View Selector background color setting label.]
en: View Dropdown Background Color
sl_SI: Oglejte si spustno barvo ozadja

[ctx: The abbreviated minutes duration label]
en: mins
sl_SI: minute

[ctx: The abbreviated seconds duration label]
en: secs
sl_SI: sekunde

[ctx: The acknowledgment button text.]
en: Okay
sl_SI: V redu

[ctx: The archive for events for multiple organizers, "/organizers/" URL string component.]
en: organizers
sl_SI: organizatorji

[ctx: The archive for events for multiple venue, "/venues/" URL string component.]
en: venues
sl_SI: Prizorišča

[ctx: The archive for events, "/organizer/" URL string component.]
en: organizer
sl_SI: organizator

[ctx: The archive for events, "/venue/" URL string component.]
en: venue
sl_SI: prizorišče

en: The current default address is: %s
sl_SI: Trenutni privzet naslov je: %s

en: The current default city is: %s
sl_SI: Trenutno privzeto mesto je: %s

en: The current default country is: %s
sl_SI: Trenutna privzeta država je: %s

en: The current default organizer is: %s
sl_SI: Trenutni privzeti organizator je: %s

en: The current default phone is: %s
sl_SI: Trenutna privzeta telefonska številka je: %s

en: The current default postal code/zip code is: %s
sl_SI: Trenutna privzeta poštna številka je: %s

en: The current default state/province is: %s
sl_SI: Trenutna privzeta država/provincija je: %s

en: The current default venue is: %s
sl_SI: Trenutno privzeto prizorišče je: %s

en: The data passed to the method is empty.
sl_SI: Podatki, posredovani metodi, so prazni.

[ctx: The days duration label]
en: days
sl_SI: dnevi

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current week
sl_SI: Kliknite, da izberete trenutni teden

[ctx: The default text label for the "today" button on the Week View.]
en: This Week
sl_SI: Ta teden

[ctx: The default title of the Month Widget.]
en: Events Calendar
sl_SI: Koledar dogodkov

[ctx: The description of the Countdown Widget.]
en: Displays the time remaining until a specified event.
sl_SI: Prikaže preostali čas do določenega dogodka.

[ctx: The description of the Featured Venue Widget.]
en: Displays a list of upcoming events at a specific venue.
sl_SI: Prikaže seznam prihajajočih dogodkov na določenem prizorišču.

en: The event you selected and all subsequent events in the series will be separated into a new series of events that you can edit independently from the original series.
sl_SI: Dogodek, ki ste ga izbrali, in vsi naslednji dogodki v nizu bodo ločeni v nov niz dogodkov, ki jih lahko urejate neodvisno od prvotnega niza.

en: The first four fields accept the date format options available to the PHP %1$s function. <a href="%2$s" target="_blank">Learn how to make your own date format here</a>.
sl_SI: Prva štiri polja sprejemajo možnosti zapisa datuma, ki so na voljo PHP %1$s funkciji. <a href="%2$s" target="_blank">Tukaj se naučite, kako ustvarite svojo obliko zapisa datuma</a>.

[ctx: The first-letter abbreviation for Friday]
en: F
sl_SI: P

[ctx: The first-letter abbreviation for Monday]
en: M
sl_SI: P

[ctx: The first-letter abbreviation for Sunday]
en: S
sl_SI: N

[ctx: The first-letter abbreviation for Thursday]
en: T
sl_SI: Č

[ctx: The first-letter abbreviation for Wednesday]
en: W
sl_SI: S

en: The following recurring %1$s are now part of a new Series of the same name:
sl_SI: Naslednji ponavljajoči se %1$s so zdaj del nove serije z istim imenom:

en: The following recurring %1$s had multiple recurrence rules and were split into multiple recurring events with identical content. All of these %1$s are part of a new Series of the same name:
sl_SI: Naslednji ponavljajoči se %1$s so imeli več pravil ponavljanja in so bili razdeljeni na več ponavljajočih se dogodkov z enako vsebino. Vsi ti %1$s so del nove serije z istim imenom:

en: The following recurring %1$s have multiple recurrence rules and will be split into multiple recurring %1$s with identical content. All of these %1$s will be part of a new Series of the same name:
sl_SI: Naslednji ponavljajoči se %1$s imajo več pravil ponavljanja in bodo razdeljeni na več ponavljajočih se %1$s z enako vsebino. Vsi ti %1$s bodo del nove serije z istim imenom:

en: The following recurring %1$s will be part of a new Series of the same name:
sl_SI: Naslednji ponavljajoči se %1$s bodo del nove serije z istim imenom:

[ctx: The hours duration label]
en: hours
sl_SI: ure

[ctx: The label for the amount of events to show in the Featured Venue Widget.]
en: Show:
sl_SI: Prikaži:

[ctx: The label for the event field of the Countdown Widget.]
en: Event:
sl_SI: Dogodek:

[ctx: The label for the field of the title of the Featured Venue Widget.]
en: Title:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The label for the field to change the displayed text on countdown completion.]
en: Countdown Completed Text
sl_SI: Odštevanje zaključeno Besedilo

[ctx: The label for the layout field of the Week Widget.]
en: Layout:
sl_SI: Postavitev:

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the Featured Venue Widget.]
en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvari podatke JSON-LD

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the List Widget.]
en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvari podatke JSON-LD

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the Month Widget.]
en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvari podatke JSON-LD

[ctx: The label for the option to enable JSON-LD in the Week View Widget.]
en: Generate JSON-LD data
sl_SI: Ustvari podatke JSON-LD

[ctx: The label for the option to enable city display in the List Widget.]
en: City
sl_SI: Mesto

[ctx: The label for the option to enable cost display in the List Widget.]
en: Price
sl_SI: Cena

[ctx: The label for the option to enable country display in the List Widget.]
en: Country
sl_SI: Država

[ctx: The label for the option to enable organizer display in the List Widget.]
en: Organizer
sl_SI: Organizator

[ctx: The label for the option to enable phone display in the List Widget.]
en: Phone
sl_SI: Telefon

[ctx: The label for the option to enable region display in the List Widget.]
en: State (US) Or Province (Int)
sl_SI: Država (ZDA) ali provinca (Int)

[ctx: The label for the option to enable street display in the List Widget.]
en: Street
sl_SI: Ulica

[ctx: The label for the option to enable venue display in the List Widget.]
en: Venue
sl_SI: Prizorišče

[ctx: The label for the option to enable website display in the List Widget.]
en: Website
sl_SI: Spletna stran

[ctx: The label for the option to enable zip/postal code display in the List Widget.]
en: Postal Code
sl_SI: Poštna številka

[ctx: The label for the option to filter the List Widget events via a taxonomy.]
en: Add a filter:
sl_SI: Dodajte filter:

[ctx: The label for the option to hide the Featured Venue Widget if no upcoming events.]
en: Hide this widget if there are no upcoming events.
sl_SI: Skrij ta pripomoček, če ni prihajajočih dogodkov.

[ctx: The label for the option to show seconds in the countdown widget.]
en: Show seconds?
sl_SI: Prikaži sekunde?

[ctx: The label for the title field of the Countdown Widget.]
en: Title:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The label for the title field of the Month Widget.]
en: Title:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The label for the title field of the Week Widget.]
en: Title:
sl_SI: Naslov:

[ctx: The label for the type field of the Countdown Widget.]
en: Countdown to:
sl_SI: Odštevanje do:

[ctx: The label for the venue field of the Featured Venue Widget.]
en: Venue:
sl_SI: Prizorišče:

[ctx: The label of the confirm button in the Occurrence redirect dialog.]
en: Okay
sl_SI: V redu

[ctx: The label shown when no Series is available for selection.]
en: Create or Find a Series
sl_SI: Ustvarite ali poiščite serijo

[ctx: The label to choose the venue to show in the Featured Venue Widget.]
en: Choose a venue.
sl_SI: Izberite prizorišče.

en: The latitude and longitude for your venue could not be fetched. The Google Maps API daily query limit has been reached!. %1$s
sl_SI: Zemljepisna širina in dolžina vašega kraja ni bilo mogoče pridobiti. Dnevna omejitev poizvedb API-ja za Google Zemljevide je bila dosežena!. %1$s

en: The maximum number of events this widget should show.
sl_SI: Največje število dogodkov, ki jih zmore prikazati ta pripomoček.

[ctx: The message containing an actionable link to allow the user to move to an Event that will allow editing recurrence rules.]
en: This is a single occurrence. To change recurrence rules, go to %1$s.
sl_SI: To je enkraten dogodek. Če želite spremeniti pravila ponavljanja, pojdite na %1$s.

[ctx: The name of the Countdown Widget.]
en: Events Countdown
sl_SI: Odštevanje dogodkov

[ctx: The name of the Events By Week Widget.]
en: %1$s By Week
sl_SI: %1$s po tednih

[ctx: The name of the Featured Venue.]
en: Events Featured Venue
sl_SI: Dogodki Priporočeno prizorišče

[ctx: The name of the Month Widget.]
en: %1$s Calendar
sl_SI: %1$s Koledar

en: The number of events to display per page day in month view. Defaults to the value set in Events > Settings.
sl_SI: Število dogodkov za prikaz na dan strani v mesečnem pogledu. Privzeta vrednost je nastavljena v Dogodki > Nastavitve.

en: The number of events to display per page in List, Map, Photo, and Summary View.
sl_SI: Število dogodkov, ki se prikažejo na strani v pogledu seznama, zemljevida, fotografije in povzetka.

[ctx: The plural case for "years" in the recurrence rules of an event, e.g. "Every 3 years"]
en: years
sl_SI: leta

en: The post %1$d is missing the %2$s meta key.
sl_SI: Objava %1$d manjka %2$s meta ključ.

[ctx: The prompt displayed to the user when trying to delete a Series related to 1 Recurring Event.]
en: This Series cannot be deleted because it contains one or more recurring events. Delete the associated recurring event(s) or assign them to another Series.
sl_SI: Te serije ni mogoče izbrisati, ker vsebuje enega ali več ponavljajočih se dogodkov. Izbrišite povezane ponavljajoče se dogodke ali jih dodelite drugi seriji.

[ctx: The prompt displayed to the user when trying to delete a Series related to 2 or more Recurring Events.]
en: The following Series cannot be deleted because they contain one or more recurring events. Delete the associated recurring event(s) or assign them to another Series.
sl_SI: Naslednjih serij ni mogoče izbrisati, ker vsebujejo enega ali več ponavljajočih se dogodkov. Izbrišite povezane ponavljajoče se dogodke ali jih dodelite drugi seriji.

[ctx: The prompt displayed to the user when trying to trash a Series related to 1 Recurring Event.]
en: This Series cannot be trashed because it contains one or more recurring events. Trash the associated recurring event(s) or assign them to another Series.
sl_SI: Te serije ni mogoče premakniti v smetnjak, ker vsebuje enega ali več ponavljajočih se dogodkov. Vrzite povezane ponavljajoče se dogodke v smetnjak ali jih dodelite drugi seriji.

[ctx: The prompt displayed to the user when trying to trash a Series related to 2 or more Recurring Events.]
en: The following Series cannot be trashed because they contain one or more recurring events. Trash the associated recurring event(s) or assign them to another Series.
sl_SI: Naslednjih serij ni mogoče premakniti v smetnjak, ker vsebujejo enega ali več ponavljajočih se dogodkov. Vrzite povezane ponavljajoče se dogodke v smetnjak ali jih dodelite drugi seriji.

[ctx: The singular case for "year" in the recurrence rules of an event, e.g. "Every 1 year"]
en: year
sl_SI: leto

en: The style of this widget is often affected by your theme and plugins. If you experience an issue, try switching to a basic WordPress theme and deactivate related plugins.
sl_SI: Na slog tega pripomočka pogosto vplivajo vaša tema in vtičniki. Če naletite na težavo, poskusite preklopiti na osnovno temo WordPress in deaktivirajte povezane vtičnike.

[ctx: The template of the message displayed to inform the user of the redirection to a new Occurrence.]
en: %1$d occurrences of this event have been updated. You will be redirected to the occurrence on %2$s.
sl_SI: %1$d pojavitve tega dogodka so bile posodobljene. Preusmerjeni boste na dogodek %2$s.

[ctx: The text for the horizontal layout option.]
en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

[ctx: The text for the vertical layout option.]
en: Vertical
sl_SI: Navpično

[ctx: The text label for the Map View.]
en: Map
sl_SI: Zemljevid

[ctx: The text label for the Photo View.]
en: Photo
sl_SI: Fotografija

[ctx: The text label for the Summary View.]
en: Summary
sl_SI: Povzetek

[ctx: The text label for the Venue View.]
en: Venue
sl_SI: Prizorišče

[ctx: The text label for the Week View.]
en: Week
sl_SI: Teden

[ctx: The text of the link that will take the user to the Venue edit screen.]
en: update the venue address or use latitude & longitude
sl_SI: posodobite naslov prizorišča ali uporabite zemljepisno širino in dolžino

[ctx: The text of the link that will trigger an attempt to fix the Venues geolocation information.]
en: try again
sl_SI: poskusi ponovno

[ctx: The text shown before indicating the Series the Event is in relation with.]
en: Event Series:
sl_SI: Serija dogodkov:

[ctx: The title for the meta data section of the List Widget.]
en: Display:
sl_SI: Prikaz:

[ctx: The title for the selected taxonomy section of the List Widget.]
en: Filters:
sl_SI: Filtri:

[ctx: The title of the Month Widget.]
en: %1$s Calendar
sl_SI: %1$s Koledar

[ctx: The title of the dialog that will inform the user the browser will be redirected to a new Occurrence edit screen.]
en: Recurring event updated
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek je posodobljen

[ctx: The tooltip shown when hovering the close control.]
en: Close
sl_SI: Zapri

en: There was an error while trying to fix the Venues geolocation information: %s
sl_SI: Pri poskusu popravka informacij o geolokaciji prizorišč je prišlo do napake: %s

en: There were no results found for <strong>"%s"</strong> this week.
sl_SI: Ni bilo najdenih nobenih rezultatov za <strong>"%s"</strong> ta teden.

en: These changes will affect this %1$s and all following %2$s
sl_SI: Te spremembe bodo vplivale na to %1$s in vse naslednje %2$s

en: Third
sl_SI: Tretji

en: This %1$s
sl_SI: To %1$s

en: This %1$s does not have a mappable address.
sl_SI: Ta %1$s nima naslova, ki bi ga bilo mogoče preslikati.

en: This %1$s is part of a %2$sSeries%3$s with %4$d total %5$s through %6$s.
sl_SI: Ta %1$s je del a %2$sSerija%3$s z %4$d skupno %5$s skozi %6$s.

en: This action cannot be undone.
sl_SI: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: This and following %1$s
sl_SI: To in naslednje %1$s

en: This block displays related events based on the tags and categories you select. Please add tags and categories to display related events, and be sure you have more events for these tags and categories.
sl_SI: Ta blok prikazuje povezane dogodke na podlagi oznak in kategorij, ki jih izberete. Dodajte oznake in kategorije za prikaz povezanih dogodkov in se prepričajte, da imate več dogodkov za te oznake in kategorije.

en: This custom recurrence rule was created in a different calendar system
    
     and cannot be edited. Select a different option to create a new rule.
sl_SI: To pravilo ponavljanja po meri je bilo ustvarjeno v drugem koledarskem sistemu
    
     in ga ni mogoče urejati. Izberite drugo možnost, da ustvarite novo pravilo.

en: This custom recurrence rule was created in a different calendar system and cannot be edited. Select a different option to create a new rule.
sl_SI: To pravilo ponavljanja po meri je bilo ustvarjeno v drugem koledarskem sistemu in ga ni mogoče urejati. Če želite ustvariti novo pravilo, izberite drugo možnost.

en: This event’s recurrence rules were created in the block editor. Please use the block editor to make any further changes.
sl_SI: Pravila ponavljanja tega dogodka so bila ustvarjena v urejevalniku blokov. Za nadaljnje spremembe uporabite urejevalnik blokov.

en: This is a single occurrence. To change recurrence rules, go to %1$s.
sl_SI: To je enkraten dogodek. Če želite spremeniti pravila ponavljanja, pojdite na %1$s.

en: This section contains information on the Events Calendar PRO Plugin.
sl_SI: Ta odstavek vsebuje informacijo o Events Calendar PRO vtičnika.

en: This setting applies to all of the venues added to the event.
sl_SI: Ta nastavitev velja za vsa prizorišča dodana za ta dogodek.

en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna slika

en: Thursday
sl_SI: četrtek

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time Separator
sl_SI: Časovni ločilnik

en: Time Tag
sl_SI: Časovna oznaka

en: Times:
sl_SI: Časi:

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title:
sl_SI: Naslov:

en: To
sl_SI: k

en: To allow better control over dates, advanced security improvements and performance gain.
sl_SI: Za boljši nadzor nad datumi, napredne varnostne izboljšave in povečanje zmogljivosti.

en: To begin using Events Calendar Pro, please install the latest version of
sl_SI: Če želite začeti uporabljati koledar dogodkov Pro, namestite najnovejšo različico

en: Today Button
sl_SI: Gumb za danes

en: Toggle multiday %s
sl_SI: Preklop večdnevnega %s

en: Trash Recurring %1$s
sl_SI: Odpadki ponavljajoče se %1$s

en: Trash Recurring Event
sl_SI: Ponavljajoči se dogodek v smeti

en: Trash Series
sl_SI: Zavrzi serijo

en: Trashed
sl_SI: V smetnjak

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: Type: %s %s
sl_SI: Tip: %s %s

en: Typography
sl_SI: Tipografija

en: Unable to continue processing recurring event data. Please reload this page to continue/try again.
sl_SI: Ni mogoče nadaljevati z obdelavo podatkov o ponavljajočih se dogodkih. Za nadaljevanje/poskusite ponovno naložiti to stran.

en: Unique recurring count
sl_SI: Edinstveno ponavljajoče se štetje

en: Upcoming
sl_SI: Prihajajoči

en: Update %1$s %2$s
sl_SI: Posodobi %1$s %2$s

en: Update this Series to add the selected events:
sl_SI: Posodobite to serijo, da dodate izbrane dogodke:

en: Upgrade your recurring events.
sl_SI: Nadgradite svoje ponavljajoče dogodke.

en: Use Default View
sl_SI: Uporabi privzeti pogled

en: Use a custom list of countries
sl_SI: Uporabi prikrojen seznam držav

en: Use a search keyword to only show matching events.
sl_SI: Uporabite ključno besedo za iskanje, da se prikažejo samo ujemajoči se dogodki.

en: Use date:
sl_SI: Datum uporabe:

en: Use in Block Editor
sl_SI: Uporabite v urejevalniku blokov

en: Use latitude + longitude
sl_SI: Uporabite zemljepisno širino + dolžino

en: Use pattern:
sl_SI: Uporabi vzorec:

en: Use the current page's event ID
sl_SI: Uporabite ID dogodka trenutne strani

en: Use this field if you want to override the auto-generated descriptions of event recurrence
sl_SI: To polje uporabite, če želite razveljaviti samodejno generirane opise ponavljanja dogodkov

[ctx: Used when displaying the word "day" in "the last day" or "the first day"]
en: day
sl_SI: dan

[ctx: Used when displaying the word "days" in e.g. "every 3 days"]
en: days
sl_SI: dnevi

[ctx: Used when displaying the word "month" in e.g. "every month"]
en: month
sl_SI: mesec

[ctx: Used when displaying the word "months" in e.g. "every 3 months"]
en: months
sl_SI: meseci

[ctx: Used when displaying the word "week" in "the last week" or "the first week"]
en: week
sl_SI: teden

[ctx: Used when displaying the word "weeks" in e.g. "every 3 weeks"]
en: weeks
sl_SI: tedni

[ctx: Used when displaying the word "year" in e.g. "every year"]
en: year
sl_SI: leto

[ctx: Used when displaying the word "years" in e.g. "every 2 years"]
en: years
sl_SI: Leta

[ctx: Used when displaying: "the fifth Monday" or "the fifth day"]
en: the fifth %1$s
sl_SI: peti %1$s

[ctx: Used when displaying: "the first Monday" or "the first day"]
en: the first %1$s
sl_SI: prvi %1$s

[ctx: Used when displaying: "the fourth Monday" or "the fourth day"]
en: the fourth %1$s
sl_SI: četrti %1$s

[ctx: Used when displaying: "the last Monday" or "the last day"]
en: the last %1$s
sl_SI: zadnjih %1$s

[ctx: Used when displaying: "the second Monday" or "the second day"]
en: the second %1$s
sl_SI: drugi %1$s

[ctx: Used when displaying: "the third Monday" or "the third day"]
en: the third %1$s
sl_SI: tretji %1$s

en: Users who have purchased an Events Calendar PRO license are granted total access to our %spremium support forums%s. Unlike at the %sWordPress.org support forum%s, where our involvement is limited to identifying and patching bugs, we have a dedicated support team for PRO users. We're on the PRO forums daily throughout the business week, and no thread should go more than 24-hours without a response.
sl_SI: Uporabniki, ki so kupili Events Calendar PRO licenco imajo ves dostop do naših %spremium support forums%s. Ne tako kot na %sWordPress.org support forum%s, kjer je naša pomoč omejena na prepoznavanje in popravljanje kjučnih napak, imamo za PRO uporabniko posebno podporno ekipo. Na PRO forumih smo dnevno prisotni čez delovni teden, in noben zahtevek ne ostane neodgovorjen za več kot 24 ur.

en: Venue
sl_SI: Prizorišče

en: Venue Details
sl_SI: Podrobnosti prizorišča

en: Venue Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina prizorišča

en: Venue Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina prizorišča

en: Venue Overwrite Coordinates
sl_SI: Prepiši koordinate prizorišča

en: Venue Title
sl_SI: Naslov prizorišča

[ctx: Venue count suffix]
en: +%d more
sl_SI: +%d več

en: Venue draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
sl_SI: Osnutek prizorišča posodobljen. <a target="_blank" href="%s">Predogled prizorišča</a>

en: Venue location map
sl_SI: Zemljevid lokacije prizorišča

en: Venue published. <a href="%s">View venue</a>
sl_SI: Prizorišče objavljeno. <a href="%s">Ogled prizorišča</a>

en: Venue scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview venue</a>
sl_SI: Prizorišče predvideno za: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Predogled prizorišča</a>

en: Venue submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview venue</a>
sl_SI: Prizorišče vnešeno. <a target="_blank" href="%s">Predogled prizorišča</a>

en: Venue updated. <a href="%s">View venue</a>
sl_SI: Prizorišče posodobljeno.  <a href="%s">Ogled prizorišča</a>

en: Venue:
sl_SI: Prizorišče:

en: Version 1
sl_SI: Različica 1

en: Vertical Layout
sl_SI: Navpična postavitev

en: Video Embed
sl_SI: Vstavljanje videa

en: View
sl_SI: Pogled

en: View %s
sl_SI: Pogled %s

en: View %s Details
sl_SI: Ogled %s podrobnosti

en: View All Add-Ons
sl_SI: Ogled vseh dodatkov

en: View More
sl_SI: Poglej več

en: View Options
sl_SI: Ogled možnosti

en: View Selector
sl_SI: Izbirnik pogleda

en: View Series
sl_SI: Ogled serij

en: View Start Date
sl_SI: Prikaži datum začetka

en: View more %1$s at %2$s.
sl_SI: Oglejte si več %1$s na %2$s.

en: Virtual
sl_SI: Virtualno

en: Watch Button
sl_SI: Gumb za ogled

en: We need to update the additional field data for some of your events.
sl_SI: Posodobiti moramo dodatne podatke v polju za nekatere vaše dogodke.

en: We recommend a 16:9 aspect ratio for featured images.
sl_SI: Priporočamo 16:9 razmerje za naslovno sliko.

en: We will use the Google Maps API to get that information. Doing this may take a while (approximately 1 minute for every 200 venues).
sl_SI: Za pridobitev teh informacij bomo uporabili API za Google Zemljevide. To lahko traja nekaj časa (približno 1 minuta za vsakih 200 prizorišč).

en: We'll scan all existing %1$s and let you know what to expect from the migration process. You'll also get an idea of how long your migration will take. The preview runs in the background, so you'll be able to continue using your site.
sl_SI: Pregledali bomo vse obstoječe %1$s in vas obvestili, kaj lahko pričakujete od postopka migracije. Dobili boste tudi predstavo o tem, kako dolgo bo trajala vaša migracija. Predogled teče v ozadju, tako da boste lahko še naprej uporabljali svoje spletno mesto.

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Wednesday
sl_SI: sreda

en: Week
sl_SI: Teden

en: Week day format
sl_SI: Oblika dneva v tednu

en: Week of %s
sl_SI: Teden %s

en: Weekly
sl_SI: Tedensko

en: Weeks
sl_SI: Tedni

en: When you break events from a series their URLs will change, so any users trying to use their original URLs will receive a 404 not found error. If this is a concern, consider using a suitable plugin to set up and manage redirects.
sl_SI: Ko prekinete dogodke iz serije, se bodo njihovi URL-ji spremenili, zato bodo vsi uporabniki, ki bodo poskušali uporabiti svoje prvotne URL-je, prejeli napako 404 ni bilo mogoče najti. Če vas to skrbi, razmislite o uporabi ustreznega vtičnika za nastavitev in upravljanje preusmeritev.

en: Which month will the event recur in?
sl_SI: V katerem mesecu se bo dogodek ponovil?

en: Width
sl_SI: Širina

en: Written documentation can only take things so far...sometimes, you need help from a real person. This is where our %ssupport forums%s come into play.
sl_SI: Napisana dokumentacija lahko opiše le določeno količino težav ... včasih boste potrebovali pomoč prave osebe. Tukaj nastopijo naši %ssupport forums%s

en: Year
sl_SI: Leto

en: Yearly
sl_SI: Letni

en: Yearly custom recurrences cannot have a dash set as the day to occur on.
sl_SI: Letne prikrojene ponovitve ne morejo imeti nastavljenega vezaja kot dan na katerega naj bi se zgodile.

en: Yearly custom recurrences with a different day must have either a date or day specified.
sl_SI: Letne ponovitve po meri z drugim dnevom morajo imeti naveden datum ali dan.

en: Years
sl_SI: Leta

en: Yes
sl_SI: Da

en: You are about to break this event out of its series.
sl_SI: Ta dogodek boste izločili iz serije.

en: You are about to break this event out of its series.
    
    You will be able to edit it independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
    
    When you break events from a series their URLs will change, so any users trying to use the original URLs will receive a 404 Not Found error. If this is a concern, consider using a suitable plugin to setup and manage redirects.
sl_SI: Ta dogodek boste izločili iz serije.
    
    Urejali  boste lahko neodvisno od prvotne serije.
    
    To dejanje ni mogoče preklicati.
    
    Ko prekinete dogodke iz niza, se bodo njihovi URL-ji spremenili, zato bodo vsi uporabniki, ki bodo poskušali uporabiti izvirne URL-je, prejeli napako 404 Not Found. Če vas to skrbi, razmislite o uporabi ustreznega vtičnika za nastavitev in upravljanje preusmeritev.

en: You are about to break this occurrence out of its recurring event.
    
    You will be able to edit it independently of the original recurring event.
    
    This action cannot be undone.
    
    When you break occurrences from a recurring event their URLs will change, so any users trying to use the original URLs will receive a 404 Not Found error. If this is a concern, consider using a suitable plugin to setup and manage redirects.
sl_SI: Ta dogodek boste prekinili iz ponavljajočega se dogodka.
    
    Urejali ga boste lahko neodvisno od izvirnega ponavljajočega se dogodka.
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti
    
    Ko prekinete pojavitve iz ponavljajočega se dogodka, se bodo njihovi URL-ji spremenili, zato bodo vsi uporabniki, ki bodo poskušali uporabiti izvirne URL-je, prejeli napako 404 Not Found. Če vas to skrbi, razmislite o uporabi ustreznega vtičnika za nastavitev in upravljanje preusmeritev.

en: You are about to split this recurring event in two.
    
    The occurrence you selected and all subsequent occurrences in the recurring event will be separated into a new recurring event that you can edit independently of the original recurring event.
    
    This action cannot be undone.
    
    When you break occurrences from a recurring event their URLs will change, so any users trying to use the original URLs will receive a 404 Not Found error. If this is a concern, consider using a suitable plugin to setup and manage redirects.
sl_SI: Ta ponavljajoči se dogodek boste razdelili na dva.
    
    Dogodek, ki ste ga izbrali, in vsi naslednji pojavi v ponavljajočem se dogodku bodo ločeni v nov ponavljajoči se dogodek, ki ga lahko urejate neodvisno od izvirnega ponavljajočega se dogodka.
    
    Tega dejanja ni mogoče preklicati.
    
    Ko prekinete pojavitve iz ponavljajočega se dogodka, se bodo njihovi URL-ji spremenili, zato bodo vsi uporabniki, ki bodo poskušali uporabiti izvirne URL-je, prejeli napako 404 Not Found. Če vas to skrbi, razmislite o uporabi ustreznega vtičnika za nastavitev in upravljanje preusmeritev.

en: You are about to split this series in two.
sl_SI: To serijo boste razdelili na dvoje.

en: You are about to split this series in two.
    
    The event you selected and all subsequent events in the series will be separated into a new series of events that you can edit independently of the original series.
    
    This action cannot be undone.
    
    When you break events from a series their URLs will change, so any users trying to use the original URLs will receive a 404 Not Found error. If this is a concern, consider using a suitable plugin to setup and manage redirects.
sl_SI: To serijo boste razdelili na dva dela.
    
    Dogodek, ki ste ga izbrali, in vsi naslednji dogodki v seriji bodo ločeni v novo serijo dogodkov, ki jo lahko urejate neodvisno od prvotne serije.
    
    Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.
    
    Ko prekinete dogodke iz serije, se njihovi naslovi URL spremenijo, zato se uporabnikom, ki bodo želeli uporabiti prvotne naslove URL, prikaže napaka 404 Not Found. Če vas to skrbi, razmislite o uporabi ustreznega vtičnika za nastavitev in upravljanje preusmeritev.

en: You are currently editing all events in a recurring series.
sl_SI: Trenutno urejate vse dogodke v ponavljajoči seriji.

en: You can use this setting to set specific, individual defaults for any new Venue you create (these will not be used for your default venue).
sl_SI: Te nastavitve lahko uporabite za nastavitev individualnih privzetih možnosti za vsako novo prizorišče, ki ga ustvarite (te ne bodo uporabljene za vašo privzeto prizorišče).

en: You have venues for which we don't have geolocation data.
sl_SI: Imate prizorišča, za katere nimamo geolokacijskih podatkov.

en: You have venues for which we don't have geolocation information. <a href='%s'>Click here to generate it</a>.
sl_SI: Imate prizorišča, za katera nimamo podatkov o geolokaciji. <a href='%s'>Kliknite tukaj, da ga ustvarite</a>.

en: You must select a recurrence end date
sl_SI: Izbrati morati končni datum ponavljanja

en: You will be able to edit it independently from the original series.
sl_SI: Urejali boste lahko neodvisno od izvirne serije.

en: Your site is now using the upgraded recurring events system. See the report below to learn how your events may have been adjusted during the migration process.
sl_SI: Vaše spletno mesto zdaj uporablja nadgrajen sistem ponavljajočih se dogodkov. V spodnjem poročilu si oglejte, kako so bili vaši dogodki morda prilagojeni med postopkom migracije.

en: Your site is now using the upgraded recurring events system. See the report below to learn how your events may have been adjusted during the migration process. Go ahead and %1$scheck out your events%2$s or %3$sview your calendar.%2$s
sl_SI: Vaše spletno mesto zdaj uporablja nadgrajen sistem ponavljajočih se dogodkov. Oglejte si spodnje poročilo, če želite izvedeti, kako so bili vaši dogodki morda prilagojeni med postopkom migracije. Kar naprej in %1$s preglejte svoje dogodke%2$s ali %3$s preglejte svoj koledar.%2$s

en: Zoom Dial-in Info
sl_SI: Zoom Informacije o klicanju

en: Zoom Link
sl_SI: Povezava za povečavo

en: a different day:
sl_SI: drugi dan:

en: a different time:
sl_SI: drugačen čas:

[ctx: additional field update]
en: All fields have been updated!
sl_SI: Vsa polja so posodobljena!

[ctx: additional field update]
en: An unexpected error stopped the update from completing.
sl_SI: Nepričakovana napaka je preprečila dokončanje posodobitve.

[ctx: additional field update]
en: Working&hellip;
sl_SI: Deluje&hellip;

[ctx: additional fields update trigger]
en: Click here to run the updater.
sl_SI: Kliknite tukaj, da zaženete posodobitev.

en: after
sl_SI: po

en: all
sl_SI: vse

en: all day
sl_SI: cel dan

en: and
sl_SI: in

[ctx: custom monthly option for recurrence rule type dropdown]
en: monthly (custom)
sl_SI: mesečno (po meri)

[ctx: custom recurrence time separator]
en: to
sl_SI: do

[ctx: custom recurrence time/date separator]
en: on the
sl_SI: na

[ctx: custom recurrence time/date separator]
en: the
sl_SI: določen

[ctx: custom weekly option for recurrence rule type dropdown]
en: weekly (custom)
sl_SI: tedensko (po meri)

[ctx: custom yearly option for recurrence rule type dropdown]
en: yearly (custom)
sl_SI: letno (po meri)

en: daily
sl_SI: dnevno

[ctx: daily option for recurrence rule type dropdown]
en: daily
sl_SI: dnevno

en: day
sl_SI: dan

en: days
sl_SI: dnevi

[ctx: debug geodata]
en: Geocode request failed (%1$s - %2$s)
sl_SI: Zahteva za geokodo ni uspela (%1$s - %2$s)

[ctx: debug recurrence]
en: Invalid instance of a recurring event was requested (%1$s) redirecting to %2$s
sl_SI: Zahtevan je bil neveljaven primerek ponavljajočega se dogodka (%1$s) preusmeritev na %2$s

[ctx: debug recurrence]
en: Unknown
sl_SI: Neznano

[ctx: debug recurrence]
en: incorrect slug
sl_SI: nepravilen slug

[ctx: debug recurrence]
en: invalid date
sl_SI: nepravilen datum

[ctx: dialog cancel button text]
en: Cancel
sl_SI: Prekliči

[ctx: dialog confirm button text]
en: OK
sl_SI: V redu

[ctx: dialog description for this and following events]
en: These changes will affect this event and all following %s
sl_SI: Te spremembe bodo vplivale na ta dogodek in vse naslednje %s

[ctx: dialog option for all events]
en: All %s
sl_SI: Vse %s

[ctx: dialog option for this and following events]
en: This and following %s
sl_SI: Ta in naslednji %s

[ctx: dialog title for edit recurring event]
en: Edit recurring $s
sl_SI: Uredi ponavljajoče se $s

[ctx: dialog title for trash recurring event]
en: Trash recurring $s
sl_SI: Zavrzi ponavljajoče se $s

en: event
sl_SI: dogodek

en: events
sl_SI: dogodki

[ctx: events list widget setting]
en: Limit to featured events only
sl_SI: Omejitev samo na predstavljene dogodke

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
sl_SI: Predstavljen %s

en: fifth
sl_SI: peti

en: first
sl_SI: prvi

en: for latitude and longitude to be auto-generated; otherwise, you'll only be able to enter the values manually.
sl_SI: za samodejno generiranje zemljepisne širine in dolžine; sicer boste lahko vrednosti vnesli samo ročno.

en: fourth
sl_SI: četrti

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 1
sl_SI: 1. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 10
sl_SI: 10. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 11
sl_SI: 11. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 12
sl_SI: 12. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 13
sl_SI: 13. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 14
sl_SI: 14. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 15
sl_SI: 15. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 16
sl_SI: 16. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 17
sl_SI: 17. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 18
sl_SI: 18. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 19
sl_SI: 19. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 2
sl_SI: 2. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 20
sl_SI: 20. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 21
sl_SI: 21. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 22
sl_SI: 22. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 23
sl_SI: 23. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 24
sl_SI: 24. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 25
sl_SI: 25. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 26
sl_SI: 26. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 27
sl_SI: 27. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 28
sl_SI: 28. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 29
sl_SI: 29. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 3
sl_SI: 3. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 30
sl_SI: 30. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 31
sl_SI: 31. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 4
sl_SI: 4. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 5
sl_SI: 5. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 6
sl_SI: 6. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 7
sl_SI: 7. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 8
sl_SI: 8. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: day 9
sl_SI: 9. dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Friday
sl_SI: peti Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Monday
sl_SI: peti Ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Saturday
sl_SI: peta Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Sunday
sl_SI: peta Nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Thursday
sl_SI: peti Četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Tuesday
sl_SI: peti Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fifth Wednesday
sl_SI: peta Sreda

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Friday
sl_SI: prvi Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Monday
sl_SI: prvi Ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Saturday
sl_SI: prva Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Sunday
sl_SI: prva Nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Thursday
sl_SI: prvi Četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Tuesday
sl_SI: prvi Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: first Wednesday
sl_SI: prva Sreda

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Friday
sl_SI: četrti Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Monday
sl_SI: četrti Ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Saturday
sl_SI: četrta Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Sunday
sl_SI: četrta nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Thursday
sl_SI: četrti Četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Tuesday
sl_SI: četrti Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: fourth Wednesday
sl_SI: četrta Sreda

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Friday
sl_SI: prejšnji Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Monday
sl_SI: prejšnji Ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Saturday
sl_SI: prejšnja Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Sunday
sl_SI: zadnja Nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Thursday
sl_SI: prejšnji četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Tuesday
sl_SI: prejšnji Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last Wednesday
sl_SI: prejšnja Sreda

[ctx: label for day of month dropdown]
en: last day
sl_SI: zadnji dan

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Friday
sl_SI: drugi Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Monday
sl_SI: drugi Ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Saturday
sl_SI: druga Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Sunday
sl_SI: druga Nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Thursday
sl_SI: drugi Četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Tuesday
sl_SI: drugi Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: second Wednesday
sl_SI: druga Sreda

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Friday
sl_SI: tretji Petek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Monday
sl_SI: tretji ponedeljek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Saturday
sl_SI: tretja Sobota

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Sunday
sl_SI: tretja Nedelja

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Thursday
sl_SI: tretji Četrtek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Tuesday
sl_SI: tretji Torek

[ctx: label for day of month dropdown]
en: third Wednesday
sl_SI: tretja Sreda

en: last
sl_SI: zadnji

[ctx: list separator for final two elements]
en: and
sl_SI: in

en: map
sl_SI: Zemljevid

en: month
sl_SI: mesec

en: monthly
sl_SI: mesečno

en: monthly (custom)
sl_SI: mesečno (po meri)

[ctx: monthly option for recurrence rule type dropdown]
en: monthly
sl_SI: mesečno

en: months
sl_SI: meseci

en: never
sl_SI: nikoli

en: next day
sl_SI: naslednji dan

[ctx: number suffix for numbers ending in 1]
en: %1$sst day
sl_SI: %1$sst dan

[ctx: number suffix for numbers ending in 2]
en: %1$snd day
sl_SI: %1$snd dan

[ctx: number suffix for numbers ending in 3]
en: %1$srd day
sl_SI: %1$srd dan

[ctx: number suffix for numbers ending in something other than 1, 2, or 3]
en: %1$sth day
sl_SI: %1$s. dan

en: of the month
sl_SI: v mesecu

en: of this event have been created through %s.
sl_SI: od tega dogodka je bil ustvarjen čez %s.

en: on
sl_SI: na

en: on the
sl_SI: na

en: once
sl_SI: enkrat

[ctx: once option for recurrence rule type dropdown]
en: once
sl_SI: enkrat

en: photo
sl_SI: fotografija

[ctx: placeholder used where the true day of the day is determined dynamically]
en: day
sl_SI: dan

[ctx: pretext for exclusion rule type dropdown]
en: Not
sl_SI: Ne

[ctx: pretext for recurrence rule type dropdown]
en: Happens
sl_SI: Se zgodi

en: recurring %1$s
sl_SI: ponavljajoče se %1$s

en: remove
sl_SI: odstrani

en: same day
sl_SI: isti dan

en: second
sl_SI: drugi

en: see all
sl_SI: Poglej vse

en: starting %s
sl_SI: začetek %s

en: summary
sl_SI: povzetek

en: the 10th day of the month
sl_SI: 10. dan v mesecu

en: the 11th day of the month
sl_SI: 11. dan v mesecu

en: the 12th day of the month
sl_SI: 12. dan v mesecu

en: the 13th day of the month
sl_SI: 13. dan v mesecu

en: the 14th day of the month
sl_SI: 14. dan v mesecu

en: the 15th day of the month
sl_SI: 15. dan v mesecu

en: the 16th day of the month
sl_SI: 16. dan v mesecu

en: the 17th day of the month
sl_SI: 17. dan v mesecu

en: the 18th day of the month
sl_SI: 18. dan v mesecu

en: the 19th day of the month
sl_SI: 19. dan v mesecu

en: the 1st day of the month
sl_SI: 1. dan v mesecu

en: the 20th day of the month
sl_SI: 20. dan v mesecu

en: the 21st day of the month
sl_SI: 21. dan v mesecu

en: the 22nd day of the month
sl_SI: 22. dan v mesecu

en: the 23rd day of the month
sl_SI: 23. dan v mesecu

en: the 24th day of the month
sl_SI: 24. dan v mesecu

en: the 25th day of the month
sl_SI: 25. dan v mesecu

en: the 26th day of the month
sl_SI: 26. dan v mesecu

en: the 27th day of the month
sl_SI: 27. dan v mesecu

en: the 28th day of the month
sl_SI: 28. dan v mesecu

en: the 29th day of the month
sl_SI: 29. dan v mesecu

en: the 2nd day of the month
sl_SI: 2. dan v mesecu

en: the 30th day of the month
sl_SI: 30. dan v mesecu

en: the 31st day of the month
sl_SI: 31. dan v mesecu

en: the 3rd day of the month
sl_SI: 3. dan v mesecu

en: the 4th day of the month
sl_SI: 4. dan v mesecu

en: the 5th day of the month
sl_SI: 5. dan v mesecu

en: the 6th day of the month
sl_SI: 6. dan v mesecu

en: the 7th day of the month
sl_SI: 7. dan v mesecu

en: the 8th day of the month
sl_SI: 8. dan v mesecu

en: the 9th day of the month
sl_SI: 9. dan v mesecu

en: the same day:
sl_SI: isti dan:

en: the same time:
sl_SI: istočasno:

en: third
sl_SI: tretji

en: to
sl_SI: na

en: week
sl_SI: teden

en: weekly
sl_SI: tedensko

en: weekly (custom)
sl_SI: tedensko (po meri)

[ctx: weekly option for recurrence rule type dropdown]
en: weekly
sl_SI: tedensko

en: weeks
sl_SI: tedni

en: year
sl_SI: leto

en: yearly
sl_SI: letno

en: yearly (custom)
sl_SI: letno (po meri)

[ctx: yearly option for recurrence rule type dropdown]
en: yearly
sl_SI: letno

en: years
sl_SI: leta
